Laťka bizaru se znovu zvedá? Co nabídne turnaj Clash of the Stars 6?

Clash of the Stars

Organizace Clash of the Stars se po kratší odmlce vrací, aby nabídla svou šestou akci a navázala tak na pátý turnaj, kterému vévodily souboje Růžička vs Veselý a nebo Benda vs Kotlár. Turnaj, který má podtitul „Noc v Bangkoku“, se uskuteční 28.10. znovu v krásném prostoru O2 Universum. Na co se můžeme těšit?

Cože?! Kotlárobijec Karlos Benda dostal nabídku od polského gigantu KSW?

Akce samozřejmě nabídne hned celou řadu hodně bizarních tváří a také duelů. V hlavním zápase se například můžeme těšit na další titulovou bitvu, tentokrát v rámci polo-těžké váhy. Do klece se proti sobě postaví kamarádi Luktuma a Filip Grznár, což slibuje relativně zajímavý souboj, protože oba borci už mají s bojovými sporty rozhodně zkušenosti. Luktuma byl například nedávno v Thajsku, kde se připravoval společně s Hankou Gelnarovou. Tu totiž čeká duel s Míšou Dostálovou aka Miss Problém, který proběhne dle OKTAGON UDG pravidel, tedy půjde primárně o postoj, ale budou dovoleny i porazy a základní techniky.

Do boje jde i Karlos Benda, kterého čekají dokonce 3 zápasy se třemi různými soupeři. Jedním z nich je například romský mistr kung fu, který Bendu radši varoval, aby si souboj rozmyslel, jinak by toho mohl litovat. Do akce pak jde i hvězda Tik Toku a mistr smrtících technik Sajmonos, který se utká se Snejksem. Zkrátka další hodně bizarní menu, na jehož kartu se můžete podívat níže. 

     

Těšit se můžeme i na hodně naštvaného Kotlára, který se podle pravidel MMA bez rukavic utká s Datlem, kterému na tiskové konferenci nemohl přijít na jméno a ostře se s ním přestřeloval. Celou startovku další bizarní akce najdete níže.

 

    

Clash of the Stars 6: Startovka

Luktuma vs Grznár

Dostálová vs Gelnarová

Kotlár vs Datel

Icko vs Lboy

Rendys vs Žralok

Benda vs Tišer / Maďar / Plzňako

Zmijozel vs MaxGren

Snejks vs Sajmonos

Huhu vs Kobra

Satnady vs Playstation Princess

Bergino vs Riad

Král Pablo vs Patrik Corleone

Volák vs Podhorný


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *