Nepoučitelný Tadeáš Růžička komentuje své agresivní chování! Co se stalo?

Růžička

Tadeáš Růžička minulý rok plnil titulky předních domácích médií, ale bohužel to nebylo v souvislosti se sportovním úspěchem, ale v souvislosti s incidentem, ke kterému došlo v pražských ulicích, u kterého se i sám natočil. Sociálními sítěmi tak kolovalo hodně kontroverzní video, v návaznosti na nějž si už Mawar vyslechl trest. Růžička před časem vycestoval do Thajska, kde po všech peripetiích hledal nový směr. Po návratu do ČR sice mluvil o velké změně, ale jeho činy bohužel zatím ukazují opak. Růžička totiž na sociální sítě umístil další kontroverzní video, které nyní sám okomentoval.


Tak je konečně rozhodnuto! Patrik Kincl nakonec došel k šokujícímu výběru

„Minulý rok jsem měl hodně těžký. Neměl jsem úplně dobře nastavenou hlavu, ztrácel jsem i motivaci ke sportu a všemu kolem. Věděl jsem, že Thajsko je asi jediná možnost, jak najít lásku ke sportu, thajskému boxu a boxu celkově. Byla to spíš spirituální cesta,“ přiznal Růžička pro Sport.cz.

„Potřebuju trénovat, zápasit a nedělat nic jiného. Víkendy zůstávat doma. Už si nemohu dovolit udělat žádný převrat, nic, co by mě mohlo ohrozit. Už takhle jsem to přehnal až až.“
  

„Cítil jsem, že jsem nebyl takový voják jako dřív, protože mi začaly chodit peníze od sponzorů za nic. Jen za to, že trénuji. Dřív jsem neměl nic, jen jsem trénoval a zápasil i za malé peníze. Žil jsem čistě tímhle. Když jsem šel ven s kamarády, tak například místo toho, abychom byli na lavičkách, tak jsme si šli zacvičit. Nonstop jsme něco dělali, žili jsme sportem. Pak se to oddělilo tak, že každý se vydal jinou cestou. Zůstal jsem sám. Tady nastal převrat…

Když byl koronavirus, tak jsem se hodně uzavřel doma, jen jsem chodil na tréninky. Chtěl jsem to zlomit a začal jsem chodit mezi lidi. Samozřejmě to byla mladší skupina lidí. To mě dost zbrzdilo. Bylo to i tím, že jsem celý život strávil v gymu. Tyhle večírky a podobně jsem nikdy nezažíval. Ano, chodili jsme, ale nikdy jsem tenhle život nežil. Neměl jsem moc peníze a asi jsem si to teď potřeboval zažít. Věřím, že to bylo součástí téhle cesty. Zpětně, když o tom mluvím, mě to posílilo jako nic.“
   

TN.cz informovalo o dalším zvláštním story

„Tyhle pády ukážou pravý charakter. Jestli se z toho člověk dokáže vyhrabat, nebo ne. Pro mladé kluky jsem vzorem. Když uvidí, že se nedaří a je třeba něco změnit a šlápnout do toho, tak se to všechno otočí. Takhle jsem to i plánoval, furt mám velkou podporu. Jak do mě šla média, tak mi naopak dala brutální sledovanost. Na Instagramu mám u stories denně 40-50 tisíc zobrazení. Je mi jedno, zda to jsou hejtři, nebo fanoušci. Dneska rozhodují čísla a podle toho se určují peníze za zápas,“ uváděl Růžička v rozhovoru.

A právě zmíněné desítky tisíc sledujících měly v noci ze soboty na neděli možnost sledovat další zvláštní IG story, které už sice Mawar smazal, ale i přesto koluje sociálními sítěmi. Objevilo se například i na webu TN.cz.

„Byl jsem opilej, dělali si ze mě prd*l, tak jsem si to natočil klasicky, nic se nestalo,“ komentoval Růžička stručně pro Sport.cz.

Uvidíme tedy, jak bude cesta mladého talentovaného bojovníka pokračovat dál. Mawar sice dlouhodobě tvrdí, že se chce prezentovat hlavně sportovními výkony, ale mnozí fanoušci už nad ním kvůli jeho chování a příspěvkům na sociálních sítích zlomili hůl.
 

15 komentářů na “Nepoučitelný Tadeáš Růžička komentuje své agresivní chování! Co se stalo?”

 1. ten je pekne vylizany..to asi neni 1. april ako Kincl.. sak kazdy poriadny chlap s nim pozameta ulicu, co si to dovoluje saso.

 2. Pingback: Čekání pokračuje! Šampion Patrik Kincl prozrazuje, jak to vypadá s jeho rozhodnutím

 3. Pingback: Překvapený manažer Smrčka vysvětluje, proč je proti zápasům na styl Sivák vs Król

 4. Pingback: Dana White prozradil, kvůli komu vedení vážně hrozil, že odejde z UFC | Shorties

 5. Pingback: Muradov našel v UFC zastání! Krajan ho chce pomstít a ukázat uzbeckou sílu

 6. Pingback: Velké loučení! Vašek Sivák si dá pauzu a poté pošle doslova sbohem české scéně

 7. Pingback: Conorův film Road House hlásí mega úspěch! Miliony se jen hrnou | Shorties

 8. Pingback: Nereálné, ale hezké! Vedení polského kolosu KSW odhaluje vysněnou českou posilu

 9. Pingback: To dává smysl! Karlos Vémola má pro Tomáše Le Syho geniální podnikatelskou radu

 10. Pingback: Rozlučka ve velkém stylu! Pyramida o loučícího se Siváka a pořádný balík peněz?

 11. Pingback: Vašek Mikulášek už zná dalšího soupeře v rámci bizarní stáje Clash of the Stars?

 12. Pingback: Drákula Surdu analyzuje, kde má Kozma mezery, a má pro houževnatého borce špatnou zprávu

 13. Pingback: Nedává to logiku? Proč souboj Sivák vs Růžička nemá hodnotu dva miliony korun?

 14. Pingback: Šílená suma?! Jakou hodnotu má dnes rozjetá organizace OKTAGON MMA?

 15. Pingback: Žádná zlomená ruka! Cordero vysvětluje, proč předvedl tak zvláštní a méně akční výkon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *