To dává smysl! Karlos Vémola má pro Tomáše Le Syho geniální podnikatelskou radu

Vémola Clash

Organizaci Clash of the Stars se povedl husarský kousek, když během pár hodit došlo k vyprodání červnového turnaje Clash of the Stars 8 v Ostravě. Vlastně k tomu stačilo jen oznámit akci a potvrdit už jednou domluvený souboj Gelnarová vs Dostálová a lístky byly během mžiku pryč. Paradoxně se tak například nedostalo ani na fanoušky, kteří byli přímo na turnaji Clash of the Stars 7, kde se prodej spouštěl, protože v hale, kde je v jednu chvíli na telefonu obrovské množství lidí, často zlobí signál a připojení. Vémola by však měl možné řešení.


Nepoučitelný Tadeáš Růžička komentuje své agresivní chování! Co se stalo?

Karlos Vémola, který měl v minulosti svou Karlos Show, totiž nedávno rozjel vlastní podcast OssCast, do kterého si pozval právě i Le Syho, kde vyprodaný turnaj řešili. Turnaj v Ostravě jsme vyprodali během několika hodin, přestože jsme oficiálně ohlásili jeden jediný zápas. Lidé se těší, ví zhruba, co od nás mohou čekat. Trochu nás mrzí, že si lístek do Ostravy nemohli koupit fanoušci, kteří byli přímo na turnaji Clash of the Stars 7 ve Fortuna Areně v Holešovicích, protože mobilní internetová síť kvůli velkému počtu lidí na místě nefungovala.

V minulosti jsme měli přednostní právo pro všechny věrné fanušky, kteří dostali informaci o prodeji lístku s denním předstihem, tentokrát jsme to ale nestihli realizovat. Dostali jsme na základě toho stovky negativních zpráv, na druhou stranu ale v Ostravě budou z velké části úplně noví fanoušci Clashe, což je pro nás dobře.“
    

Na to konto však Terminátor nabídl geniální řešení, které by případné zisky z akce mohlo zdvojnásobit. „Tak to mám pro tebe byznysovou radu a nic za ni nechci. Udělejte dva turnaje ve dvou dnech. Pátek, sobota. Bojovníků na to máte dost a stejně tak zájem fanoušků je obrovský,“ smál se Vémola, který nezapře srdce obchodníka.

Dvoj-turnaj je samozřejmě zajímavý nápad, ale i OKTAGON se na Štvanici přesvědčil, že i když je o jednu akci velký zájem, tak to neznamená, že když se přidá druhá, tak se také bleskově vyprodá. Byl by to tedy pro vedení velký risk a samozřejmě dvojnásobek práce, protože by se musela poskládat ještě druhá karta, což asi není úplně reálné.
   

Zmíněný zápas Gelnarová vs Dostálová se komplikuje

„Člověk poznává sám sebe, když zápasí s překážkami, které v životě přichází. Bohužel zítra odlétám o týden dřív z Thajska kvůli zranění. Fraktura nártní kosti a přetrhnutá šlacha. KDYŽ SE DAŘÍ, TAK SE DAŘÍ, ani se mi to nestalo na tréninku, ale jen při běžné chůzi. Šla jsem z pláže po chodníku (dost křivém) a špatně jsem došlápla. Mohla bych tu týden ještě klidně zůstat, ale asi bych z toho byla ještě více smutná, když bych kolem sebe viděla všechny chodit makat a užívat si tohohle krásného místa.

Rozhodla jsem se teda přebookovat letenky a zítra odlétám domu. ZÁPAS BUDE‼️ Teď, i kdybych měla nastoupit s jednou nohou, tak prostě v Ostravě nastoupím. S nohou teď budu nějaké 4 týdny odpočívat, do zápasu ještě nějaký čas zbývá. Teď spíš dávat pozor na jídlo, když budu bez pohybu. Držte palečky, věřím, že osud mi dává tyhle překážky, ať jsem v různých situacích ještě silnější a nevzdávám se,“ informovala totiž Gelnarová, že se v závěru přípravy v Thajsku nepříjemně zranila. Hanka sice počítá s tím, že do souboje nastoupí, ale uvidíme, jak se bude zranění hojit. Souboj rozhodně v ohrožení je, ale snad se krizi podaří zažehnat a na duel na druhý pokus dojde.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Hanka Gelnarova (@hanka_gelnarova)

 
  

Uvidíme v Clash znovu i Mawara?

Růžička, který se nedávno vrátil z Thajska, by si chtěl co nejdříve dát zápas, ale RFA promotér Boris Marhanský zmiňoval až září, „Doufám, že to bude dřív. Nějaké zápasy se řeší, vzal bych něco i na poslední chvíli, protože jsem připravený. Měli jsme i schůzku s organizací Clash of the Stars.“

V rámci Clash of the Stars si Růžička došlápl na Veselého, ale nyní má v hlavě jiné jméno, které vlastně představuje zajímavou výzvu, „Takové peníze vám nikdo nikde nedá. Nechci se ale příliš bavit o financích, protože je to jejich stránka věci a ostatní aktéři by si pak mohli říct o stejnou částku. Člověku to ale také dá obrovskou sledovanost. Teď jednáme. A možný soupeř? Od začátku je tam Karlos Benda.“

O možné bitvě Růžička vs Benda se už mluvilo a údajně i vážně jednalo, ale poté přišly problémy a plány byly pryč. Nyní by se však mohlo znovu začít jednat.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *