Nedává to logiku? Proč souboj Sivák vs Růžička nemá hodnotu dva miliony korun?

Sivák Růžička

Jestli má organizace RFA nějaký mega zápas, který by dokázal přitáhnout pozornost napříč spektrem bojových sportů, tak je to jistě bitva šampionů Sivák vs Růžička, o které se v podstatě mluví už roky, ale zatím jsme se jí nedočkali a bohužel ani nedočkáme. Oba borci prý totiž mají moc vysoké finanční nároky, které se organizaci nevyplatí splnit.


Nepoučitelný Tadeáš Růžička komentuje své agresivní chování! Co se stalo?

„Mohu potvrdit, že ani jeden nechtěl jít pod milion korun. Chtěli mít fixní částku milion korun. Znamenalo by to, že by nás tento zápas stál dva miliony. Zatím jsme se rozhodli, že k tomu nepřistoupíme, ale přemýšlíme, protože prostory i haly v Praze jsou o hodně dražší než jinde, že se možná tento zápas uskuteční, ale v jiném městě,“ odhalil Marhanský pro Sport.cz, na čem jednání ztroskotala.

„Neznamená to, že nebude úplně, ale neuskuteční se teď v Praze, kde jsme to chtěli dát jako hlavní zápas. Tím, že aktéři neustoupí ze svých požadavků, se nám to nevyplatí uspořádat v O2 universum či sportovní hale Královka. Pokud budou na svých představách trvat, tak to budeme chtít udělat příští rok v trochu jiném konceptu.“
    

S tím, že souboj nemá hodnotu dva miliony korun, v podstatě souhlasí i promotér a Sivákův manažer Smrčka. „Nedává to ekonomiku. Zápas Vaška s kýmkoliv nemá hodnotu dva miliony korun pro tyto dva zápasníky. Česká scéna, česká návštěvnost. Prostě to nevychází nikomu. Ať je to Ondřej Novotný, ať je to RFA nebo my Night of Warriors. Nedává to ekonomiku a logiku,“ potvrdil Smrčka pro kanál KAOCKOCZ, že jakýkoliv Sivákův souboj nemá na domácí scéně hodnotu dva miliony korun.

Možná však dojde na zajímavou pyramidu, ve které by byl milion ve hře. Vašek už dnes zápasí v řádech statisíců. I turnaj v Mladé Boleslavi musel sáhnout hluboko do kapsy. Pokud se jedná o pyramidu, tak ten, kdo se do ní dostane, musí splnit spoustu kritérií. Prohra v prvním zápase? Tak to šel zkusit a nedopadlo to. Dostane zaplaceno, ale za to, že to zkusil. Na vítěze však čeká vysoká odměna. Pokud se budeme bavit o osmičlenné pyramidě, tak si dovedu představit, že odměna pro vítěze bude i milion korun tak, aby nikdo nemohl říct, že nenastupuje z důvodu ceny. Pokud to chce mít někdo za nastoupení nebo za účast, tak bohužel to nedává ekonomiku.“
 

1 komentář na “Nedává to logiku? Proč souboj Sivák vs Růžička nemá hodnotu dva miliony korun?”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *