Tak je konečně rozhodnuto! Patrik Kincl nakonec došel k šokujícímu výběru

Růžička

Není vůbec žádným tajemstvím, že se OKTAGON smlouva šampiona střední váhy a jedničky P4P žebříčku Patrika Kincla chýlí ke svému konci, takže se od obhajoby s houževnatým Polákem Wawrzyniakem čeká, jakou cestou se vlastně Kincl vydá. Mluvilo se samozřejmě o prodloužení kontraktu se žlutočerným kolosem, kde se nabízí titulová bitva s Peňázem v Edenu a příští rok nesjpíš milionová pyramida Tipsport Gamechanger v rámci střední váhy, ale také o možném návratu do polského gigantu KSW, kde se rýsuje další cesta k titulu. Kincl avizoval, že do konce března bude jasno, a tak se také stalo. Volba váš však asi dost překvapí.


Novotný nakonec ustoupil? Tadeáš Růžička má zrušený ban a míří zpět do OKTAGONu

„Samotného mě kvůli všem štve, že se to táhne, ale: 1) Není to úplně snadné rozhodování. 2) Trochu narychlo jsme vyrazili na dovolenou, tak jsem nám jí nechtěl kazit telefonováním a sám jsem si chtěl od MMA vyčistit hlavu a nic neřešit. 3) Zítra (dnes) jedu Polsko a budu o něco chytřejší,“ vysvětlil  Patrik Kincl na začátku minulého týdne v rámci otázek a odpovědí na IG profilu, že se stále jedná. Tou dobou zbýval do konce března necelý týden, takže relativně hodně času.

Informaci potvrdil i OKTAGON promotér Ondřej Novotný, který zmiňoval, že měl se šampionem střední váhy usednout ke stolu ve Stuttgartu, kam však Patrik nakonec nedorazil, takže se muselo jednání vyřešit online cestou, což v dnešní době není žádný problém.

 

Všeobecně se mělo za to, že Kincl vybírá ze dvou základních možností, tedy z OKTAGONu a KSW, ale nakonec se ukázalo, že ve hře bylo mnohem více hráčů. Nabídky totiž údajně podalo UFC i PFL, ale i elitní světoví hráči byli nakonec krátcí na návrh, který Kinclovi evidentně naprosto učaroval.

Není totiž žádným tajemstvím, že Patrik vyhledává výzvy a jedna taková se objevila. Možná tomu nebudete věřit, ale Patrik Kincl nakonec po všech jednáních a dlouhém rozmýšlení míří do bizarní organizace Clash of the Stars, kde ho čeká skutečně pořádný oříšek. Turnaj Clash of the Stars 9, skrze který by měla bizarní stáj poprvé zamířit do O2 Arény, bude mít totiž podtitul Kincl vs Svět. Patrik tak v průběhu večera nastoupí do celkem devíti zápasů, které nabídnou rozmanité výzvy a různorodou show.

  

Vše prý odstartuje souboj s Clash stálicí MaxGreenem, který má, s ohledem na zkušenosti, povolenou malou rytířskou zbroj. Kincl si tak bude muset dát velký pozor na to, aby se při útocích sám nezranil. Jako další ho totiž čeká Diego Kotlár, který se zázračně vyléčil ze zákeřného viru. S ním se Patrik utká v soutěži jedlíků o to, kdo rychleji spořádá 5 sáčků granoly. Dojít by mělo i na pěvecký duet s Kalubou a nebo souboj v sypání chodníků s Filipem Grznárem. Zatím nepotvrzeným hlavním zápasem by měl být duel s Vaškem Mikuláškem, ve kterém půjde o to, kdo vydrží více zásahů do rozkroku. Bližší informace nechtěl Tomáš Le Sy sdělovat, tak se snad brzy dozvíme více.

Hlavní je, že je Patrik Kincl spokojený a že ho budeme moct vídat na domácí scéně a na takhle velkých akcích, jako pořádá právě Clash of the Stars.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *