Rozlučka ve velkém stylu! Pyramida o loučícího se Siváka a pořádný balík peněz?

Sivák

Vašek Sivák má v první polovině roku 2024 skutečně napilno. Má totiž za sebou veleúspěšnou premiéru v polském gigantu KSW, na což bude chtít navázat v dalších zápasech, které ho čekají v dubnu a v květnu. Duben bude ve znamení obhajoby RFA titulu a květen ve znamení souboje v Mladé Boleslavi, kde čeká zkušený soupeř. Následně však přijde pauza a poté i loučení s domácí scénou, které by mohlo nabídnout hodně zajímavou pyramidu, ve které by se borci utkali o to, kdo bude Sivákovým posledním soupeřem na domácí scéně. Ve hře navíc nejspíš bude i hodně zajímavý balík peněz.


Nepoučitelný Tadeáš Růžička komentuje své agresivní chování! Co se stalo?

„Vašek už dnes zápasí v řádech statisíců. I turnaj v Mladé Boleslavi musel sáhnout hluboko do kapsy. Pokud se jedná o pyramidu, tak ten, kdo se do ní dostane, musí splnit spoustu kritérií. Prohra v prvním zápase? Tak to šel zkusit a nedopadlo to. Dostane zaplaceno, ale za to, že to zkusil. Na vítěze však čeká vysoká odměna. Pokud se budeme bavit o osmičlenné pyramidě, tak si dovedu představit, že odměna pro vítěze bude i milion korun tak, aby nikdo nemohl říct, že nenastupuje z důvodu ceny. Pokud to chce mít někdo za nastoupení nebo za účast, tak bohužel to nedává ekonomiku. Zápas Vaška s kýmkoliv nemá hodnotu dva miliony pro tyto dva zápasníky,“ rozpovídal se promotér a manažer Adrian Smrčka pro KAOCKOCZ o možné pyramidě o Vaška Siváka.
    

O zmíněné pyramidě se proslýchalo už před časem, tak uvidíme, zda dojde na zajímavého pavouka, jehož vítěz by si vybojoval šanci utkat se se Sivákem v jeho na hodně dlouho posledním souboji na české půdě. A jakým směrem se pak Vašek vydá? To se zatím neví, ale určitě se minimálně nabízí Rusko, kam by se snadno dostal skrze kontakty Martina Wodeckiho, který s týmem spolupracuje. Stejně tak se asi nabízí Glory a velkým snem je pak ONE FC, které je jistě také na dohled.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *