Vašek Mikulášek už zná dalšího soupeře v rámci bizarní stáje Clash of the Stars?

Vaška Mikuláška jsme mohli naposledy vidět na turnaji RFA 15, kde se utkal s Torokem, což bohužel skončilo další hodně velkou kontroverzí. Mikulášek byl totiž za údery do slabin a následné nesportovní chování diskvalifikován. V podstatě „nejnormálnější“ a nejméně kontroverzní zápas tak Mikulášek v poslední době paradoxně svedl v Clash of the Stars, kam se nyní vrací. Bizarní stáj totiž míří do Ostravy, kde Baba Jaga nesmí chybět.


 

Nepoučitelný Tadeáš Růžička komentuje své agresivní chování! Co se stalo?

„Je čas otočit list a přichází nová kapitola, což je Clash of the Stars. Momentálně je na mém talíři datum 22. června v Ostravě. Tam nesmím chybět. Jsem král všech vajec, všech rozdrcených vajec a míchaných vajec. Každopádně se mega těším domů a doufám, že se na mě těšíte taky. Nesmím chybět, i kdybych si to měl zaplatit, že tam budu zápasit, tak tam budu zápasit.

Můj soupeř nechci, aby byl někdo jiný než to tlusté prase Dynamic. Ten zbytečný budižkničemu. Jestli nejsi posera, tak jdeme na to. Já, Václav Baba Jaga Mikulášek, tě vyzývám na tři krát tři minuty box v malých rukavicích. Dostaneš bití jako malá šlapka,“ potvrdil Mikulášek před časem, že má zájem o souboj s Dynamicem, kterého už jsme v Clash také viděli.
    

Podle toho, co však Mikulášek nedávno informoval na svém IG profilu, však na souboj údajně nedojde. Pro Babu Jagu se však evidentně našel jiný soupeř. „Clash of the Stars, soupeře asi máme teda,“ pochlubil se totiž dnes Mikulášek na svém IG profilu. Jméno oponenta zatím není známo, ale brzy bychom se ho měli dozvědět. V květnu by totiž mělo dojít na velkou tiskovou konferenci, kde se celá karta odhalí. Zatím je totiž v podstatě znám jen jeden zápas Gelnarová vs Dostálová.
   

Mikuláškův bývalý soupeř Žralok vyhlíží další zápas

„Ano, ten zápas bude, ale ne na osmé akci. Na osmičce se Karlos Benda představí… Devátá akce bude na podzim, ale zatím nechci přesně prozrazovat. Bude brzy a v České republice. Plánujeme to,“ potvrdil Jakub Jíra během rozhovoru pro Televizi Barrandov, že na osmé akci, která se koná v červnu v Ostravě, půjde do akce i stálice organizace Karlos Benda, který se následně nejspíš utká s rivalem Žralokem, který slíbil, že pokud Karlos na souboj vezme, tak je připraven se vzdát výplaty ve prospěch rivala.

„Předpokládám, že mi dáte ještě nějaký oříšek, než dostanu tu svou odměnu a to je Karlos. Karlose je moje jediná odměn, protože moje odměna bude převedena na jeho účet,“ potvrdil Žralok, že počítá s tím, že jeho výplata půjde soupeři.

„Do O2 bych s tím souhlasil a ať si klidně ty peníze vezme. On to totiž bude potřebovat, protože rekonvalescence bude dlouhá. Doufám, že váha bude do 1 000 kg. Ať má třeba 600 kilo, je mi to jedno. Já budu mít svých 94 nebo 95.“
1 komentář na “Vašek Mikulášek už zná dalšího soupeře v rámci bizarní stáje Clash of the Stars?”

  1. Profesionální fighter by určitě neměl bojovat z amatérem, je to zbabělost. Tady přichází v úvahu varianta dva proti jednomu, jinak to nemá smysl a všichni víme jak to dopadne. Nebo fight, také s profesionálem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *