Nečekaný zvrat! Bejr se nakonec neutká s Le Sym, ale s touhle celebritou?

Bejr

Na základě toho, co se stalo na posledním turnaji Clash of the Stars 6, kde napadený promotér Le Sy sliboval, že pokud dojde na další setkání, tak bude zle, se obecně počítalo se soubojem Le Sy vs Bejr, o kterém se už mluví hodně dlouho. Nakonec to však vypadá tak, že Psychopat dostane jiného a mnohem hvězdnějšího soupeře.


Jiří Procházka prozrazuje, co si po titulové bitvě řekl s rozhodčím Goddardem

„Hele ten Bejr by opravdu potřeboval vychovat. Už by ho měl někdo sestřelit. Kdo se toho ujme?“ ptá se Jíra na videu, které sdílela organizace Clash of the Stars.

„Psychopat Bejr? Psychoušek Alešek? Tak jak?“ neváhal Jaromír Soukup, který už se o možný souboj hlásil na turnaji Clash of the Stars 6, kde však Bejr svou pozornost věnoval jen Le Symu.

„Myslím si, že můžeš začít,“ uznal Tomáš Le Sy, že dá klidně přednost.

„Tak já začnu a budeš pak pokračovat,“ souhlasil tedy Soukup s tím, že si to dá s Bejrem jako první a poté někdy na další akci přijde na řadu i promotér Le Sy.

     

Čekání na souboj promotéra a psychopata tedy stále trvá, ale vypadá to tak, že na jedné z nejbližších akcí dostaneme duel Soukup vs Bejr. Pro Clash of the Stars to tedy znamená, že se podařilo ulovit první regulérní celebritu, kterou znají obyvatelé ČR napříč spektrem. Doposud to totiž bylo spíše o mladších generacích, ale se Soukupem by mohla přijít nová cílová skupina. Samozřejmě to neznamená, že naši prarodiče začnou sledovat Clash, ale přeci jen se organizace distane do nové bubliny. Jaromír má navíc bohaté zkušenosti z boxu, takže by mohlo jít i o hodně zajímavý souboj.

Uvidíme tedy, zda se duel Soukup vs Bejr potvrdí, ale vše nasvědčuje tomu, že jde o jasnou a hotovou věc. U Aleše však člověk přeci jen nikdy neví.

     

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Clash of the Stars (@clashofthestars)

 


 

V Clash bychom měli znovu vidět i Mawara

„V Clashi bych měl být. Domlouvá se zápas s Bendou, takže se můžete těšit, bude to velké. Benda mě porazí? OK, já ho típnu v prvním kole. Až pozná pouliční zadní direkt do držky, tak si rozmyslí, že fitko a bojové sporty jsou něco jiného. Každopádně ho tímto nehejtuju. Respektuji ho za to, co dokázal, ale teď se porovná s opravdovou jedničkou,“ nechal se Růžička slyšet na streamu s fanoušky.

Zdá se tedy, že duel Benda vs Růžička je na spadnutí a že to uvidíme ideálně už na osmé Clash akci, tedy někdy na jaře. Nejbližší turnaj, ten sedmý, by měl totiž přijít na řadu někdy na začátku roku a jeho hlavním tahákem by měla být bitva Le Sy vs Psychopat Bejr, kteří tak dostanou šanci si vyříkat všechny své spory. 

    

Benda nedávno potvrdil, že se o duelu opravdu jedná

„Uvidíte mě na turnajích Clash of the Stars 8 a 9. Osmička se stihne ještě před létem. Pojďme si tedy říci, jaký soupeř se pravděpodobně rýsuje. Jedna z možností je Mawar. Jedna z možností je zápas s Mawarem. Já se tomu absolutně nebráním, protože si budu moct říct o raketu. Půjdu proti jednomu z nejlepších postojářů v Česku. Nemám tam co ztratit. Jako člověka ho nemám rád, ale jako sportovce ho absolutně respektuji. Jako sportovec je to pan sportovec. Je to jedna z možností, ale je to jedna z možností, které se reálně řeší. Přímo se řeší,“ prozradil Karlos Benda, že jednání kolem souboje s Růžičkou se znovu rozjela naplno.

Když se ještě před kauzou původně duel řešil, tak prý Mawar požadoval UDG pravidla, tedy převážně postoj, ale nakonec prý přistoupil na MMA, které je asi nejférovější. V postoji totiž Benda nemá šanci, ale pokud by mohl na zem, tak by se šance přeci jen srovnaly. Tam by navíc zúročil svá kila a souboj by se mohl zajímavě zdramatizovat. Uvidíme tedy, jak jednání dopadnou.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *