Kotlárobijec Benda má na dohled dalšího soupeře! Borci se o něj utkají ve speciální pyramidě?

Benda

Karlos Benda si v organizaci Clash of the Stars vybudoval pověst Kotlárobijce. Postupně totiž porazil Jardu Kotlára, Diega Kotlára a poté v jeden večer i tři další Romy. Sám se nechal slyšet, že by v dalším souboji rád zabrousil někam jinam, ale nakonec to vypadá tak, že dostane další šanci si připsat zajímavý skalp. Borci se o něj totiž doslova poperou.


Nečekaný zvrat! Bejr se nakonec neutká s Le Sym, ale s touhle celebritou?

„Bylo mi napsáno od jednoho z hlavounů Clashe: ´Karlosi, zatím to vypadá následovně. Tomáš Pollák je dirigentem turnaje, ke kterému dojde začátkem března. Bude tam několik zápasů v MMA a budou tam i zápasy o tebe. A ten jeden vítěz tě pak vyzve.‘

A co jsem tak pochopil, je tam spousta zabijáků a bitkařů, kteří se mnou chtějí mít zápas. Konkrétně na jednom videu byli ukázáni hned dva zápasníci a nevím teda, jestli zrovna oni budou bojovat o mě. Samozřejmě tam proběhli nějaké řeči, jak si na mě věří a jak mě konečně porazí, což k tomuto sportu patří, ale líbí se mi na tom jedna věc…

         

Jedná se konečně o soupeře, co mají nějaké zkušenosti, teď se budou připravovat na turnaj Ocelové Pěsti 2, tam se mezi sebou poperou a ten vítěz, nejlepší z nich, by mohl mít zápas se mnou. Tomáš Pollák to sice bere jako hotovou věc, ale úplně stoprocentní to ještě není, nicméně je to ten nejvíce pravděpodobný scénář.

Líbí se mi to díky tomu, že tentokrát bych proti sobě mohl mít frajera, který má za sebou několik zápasů a bude mít za sebou poctivou přípravu, ve které se nachází vlastně již teď, a z ní pouze přeskočí na další přípravu, jíž bude směrovat už na mě,“ cituje topfight Bendu.

Zmíněný turnaj už dostal i své promo, ve kterém se zmiňuje, že se spolu ve speciální pyramidě utká 18 borců. Vítěz se tedy následně utká s Bendou? To se asi výhledově dozvíme.

        

Nabízel se souboj s Mikuláškem, ale ten má prý čas

„Je to celkem jednoduchý. Můj trenér Petr Bartoněk když chce, tak mě při sparinzích zbije. A on s Vaškem Mikuláškem prohrál, i když šlo o hodně vyrovnaný zápas. Takže vím, že na tenhle souboj mám ještě čas,“ přiznal Benda, což samozřejmě dává smysl. Sám je totiž zatím stále amatér a začínající bojovník, který dobře zná své limity.

„Rozhodně v nejbližší době není zápas mezi mnou a Mikuláškem v plánu. Budoucnost? Samozřejmě, kdo ví, ale v nejbližší době rozhodně ne. Pro mě nejzásadnější důvod je ten, že Václav Mikulášek je velice dobrý postojář, je to profík, má za sebou samozřejmě desítky a desítky profi zápasů a já jsem ten typ člověka, amatérského fightera, který ví, kde jsou jeho hranice.

      

Nebojím se jít do zápasu s těžkým soupeřem, ale jsem ten typ fightera, který chce jít do zápasu se soupeřem, u kterého ví, že by ho mohl porazit. Že by to mohl být vyrovnanej, byť těžkej zápas. Souboj mezi mnou a Vencou by byl devět ku jedné, devadesát procent na něj, že by vyhrál.   

Nějaká malá šance, že bych byl Vencu schopnej dát, tam samozřejmě je, ale je opravdu malá a Venca Mikulášek by mě aktuálně s největší pravděpodobností přejel. Kdyby mi Clash tento zápas nabídl, tak ale musím říct, že já bych si řekl schválně nějakou raketu částku, kterou kdyby mi dali, tak bych do toho asi šel,“ reagoval Benda na možný souboj s Mikuláškem (přepis Fight Live).   


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *