A je to tady! RedFace nabízí srdcervoucí příběh o ztrátě, kterou všichni čekali

RedFace

Organizace RedFace nám už za týden nabídne další akci, na které se měl konečně objevit i Íránský Hulk. S tím se počítalo už na předchozí akci, ale obr se nakonec zranil, takže se vše odsunulo. No, jak myslíte, že to dopadlo?


Nečekaný zvrat! Bejr se nakonec neutká s Le Sym, ale s touhle celebritou?

Hulk znovu nedorazí, k čemuž organizace přidala i srdcervoucí příběh. Bohužel tedy došlo na slova fanoušků, kteří jasně předpovídali, že se něco podobného stane.
  

O zápas v olejové lázni bychom však přijít neměli

„Asi tak… Nenechám si vyhrožovat, že se mi něco stane,“ rozepsala se Ayverdi na svém IG profilu. „A poslouchat, že jsem nechutná zrůda od cizích profilů, plus Lulu veřejně řekla, že nevyváznu bez modřin a že už se nepoznám.

Poprosila jsem pořadatele, ať už mě na zápase neoznačují. Pokud mi někdo bude takto vyhrožovat, Lili mi volala a sama psala… Nechci jí ztrapňovat, proč a co mi říkala.


 

Já ale rozhodně nenastoupím bez přípravy a proti člověku, co se bije a dělá fitness trenéra jako zaměstnání s tím, že si na mně jde vybít Leli s Karlem, aby mohla zabít Agátu. Já jsem soutěžila jen v Miss bikiny.

A pokud tedy zápas, který má být vyrovnaný, tak ať mi dá čas. 3 měsíce. A já jí to pak vysvětlím. Ve svých 51 kilech za 10 dnů asi ne. Ale bude to určitě za ještě větší finanční částku. Já mám jen obličej za půl milionu. A poprosila jsem, ať se na mě neprodávají lístky. Nepůjdu tam.
 

Ať řekne, že se bojím. Ano, poté, co se mi teď děje?! Ale někdo už jí tu pusu bude muset zavřít. Pokud mi dají více času, trenéra a minimálně půl milion (plus pojištění a dobrou smlouvu), pak 9.2. přijdu.“

Ayverdi prozradila, že má fazety, které ve své době stály čtvrt milionu korun plus další operace, takže svou hodnotu odhaduje přes 2 miliony korun. Kvůli tomu prý nechce riskovat nějaké zbytečné zranění v souboji.
    

RedFace se však pohotově podařilo najít náhradu. Tou bude rovněž vnadná a na silikon bohatá Silvie Řeháková, která se na svém IG profilu popisuje jako sexy fitness máma a PlayBoy slečna. Dle dostupných informací byla relevantní v době, kdy byla v kurzu reality show Vyvolení a vypadá to, že se před lety také věnovala pikantnímu obsahu.

S Lulu se prý každopádně utká v olejové lázni, i když původně se mluvilo spíše o bahně. Uvidíme tedy, jak to vedení vymyslí technicky, aby olej nebyl po celé kleci, ve které se pak bude dále zápasit.
     

Foto via IG silvierehack


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *