Karlos Benda upřímně přiznává, proč má bitva s Mikuláškem ještě čas

Benda Mikulášek

Poté, co byl vyloučen z organizace OKTAGON MMA, se Vašek Mikulášek nechal slyšet, že tím jeho kariéra ani zdaleka nekončí. Naopak avizoval, že chce v roce 2023 získat hned 3 tituly. V organizaci Clash of the Stars by to rozhodně bylo možné, ale háček je v tom, že prý Babu Jagu soupeři ve velkém odmítají.


Nečekaný zvrat! Bejr se nakonec neutká s Le Sym, ale s touhle celebritou?

„Bohužel je to tak. S Vaškem si zkrátka nechce nikdo hrát. Já to chápu, ale mrzí mě to,“ postěžoval si Mikulášek pro Kaocko.cz.

„Chtěl bych zápasit o titul, říkal jsem to vždycky. Jenže je to těžké. V mé váze do 84 kil je v Clashi šampionem Dynamo, ten mi ale rovnou napsal, ať se nezlobím, že se mnou bojovat nechce. Prý by to nemělo smysl. Odpověděl jsem, že to chápu,“ pokračoval Mikulášek, že slovenský Dynamo nevyšel, čemuž se nikdo nemůže divit. Sice v rámci Clash patří mezi ty sportovně nadané, ale na Mikuláška samozřejmě stále extrémně ztrácí.

         

„Četl jsem teď někde jeho vyjádření, že se drží nohama na zemi a že by se mnou bojovat nechtěl. Hlavně že s Mawarem ano,“ nedopadne prý zatím ani duel s Bendou.

Velkou nadějí je šampion Filip Grznár, kterého už Vašek varoval, že mu sebere titul, „Já si myslím, že je to reálný. Pokud se trochu uskromní a nebude chtít za ten zápas miliony, tak by to snad šlo. Viděl bych to na Ostravu.“

Aktuálně se nejvíce mluví o tom, že by mohl Mikulášek v organizaci Clash of the Stars debutovat duelem se Žralokem, tak uvidíme, zda se to oficiálně potvrdí.

        

Benda vysvětluje, proč má duel čas

„Je to celkem jednoduchý. Můj trenér Petr Bartoněk když chce, tak mě při sparinzích zbije. A on s Vaškem Mikuláškem prohrál, i když šlo o hodně vyrovnaný zápas. Takže vím, že na tenhle souboj mám ještě čas,“ přiznal Benda, což samozřejmě dává smysl. Sám je totiž zatím stále amatér a začínající bojovník, který dobře zná své limity.

„Rozhodně v nejbližší době není zápas mezi mnou a Mikuláškem v plánu. Budoucnost? Samozřejmě, kdo ví, ale v nejbližší době rozhodně ne. Pro mě nejzásadnější důvod je ten, že Václav Mikulášek je velice dobrý postojář, je to profík, má za sebou samozřejmě desítky a desítky profi zápasů a já jsem ten typ člověka, amatérského fightera, který ví, kde jsou jeho hranice.

      

Nebojím se jít do zápasu s těžkým soupeřem, ale jsem ten typ fightera, který chce jít do zápasu se soupeřem, u kterého ví, že by ho mohl porazit. Že by to mohl být vyrovnanej, byť těžkej zápas. Souboj mezi mnou a Vencou by byl devět ku jedné, devadesát procent na něj, že by vyhrál.   

Nějaká malá šance, že bych byl Vencu schopnej dát, tam samozřejmě je, ale je opravdu malá a Venca Mikulášek by mě aktuálně s největší pravděpodobností přejel. Kdyby mi Clash tento zápas nabídl, tak ale musím říct, že já bych si řekl schválně nějakou raketu částku, kterou kdyby mi dali, tak bych do toho asi šel,“ reagoval Benda na možný souboj s Mikuláškem (přepis Fight Live).   


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *