Gábor Boráros posílá vzkaz haterům a mluví o návratu do klece a zápasech

Boráros

Součástí posledního RFA turnaje, který se konal v maďarské Budapešti, byl i vítěz první řady reality show OKTAGON Výzva Gábor Boráros. Ten však nešel do boje, protože kauza kolem jeho posledního souboje stále nebyla uzavřena, ale představil se v roli moderátora a uvaděče. Jak byl promotér s jeho výkonem spokojený a jaké ohlasy měl Gábor?


 

Nečekaný zvrat! Bejr se nakonec neutká s Le Sym, ale s touhle celebritou?

„Co bych vzkázal haterům? Ať mě dál sledují,“ poslal Gábor Boráros po turnaji RFA 13 v rozhovoru pro Celebrity Revue vzkaz svým haterům. Na zmíněné akci byl sice vítěz první řady reality show OKTAGON Výzva „jen“ v roli moderátora, ale prý je na dohled i návrat do boje. „Je jasné, že ještě budu bojovat. Jsem bojovník. To, že jsem dělal moderátora, neznamená, že moje kariéra bojovníka končí. Budu ještě bojovat a můžu říct, že budu bojovat dlouho. Je mi 31 let, takže jsem teprve na začátku. Jsou velké plány, takže zápasy budou. Můj plán B, pokud nebudu moct bojovat nebo už budu starší, tak mohu třeba moderovat.“

Uvidíme tedy, kdy na návrat do klece dojde. Kauza kolem posledního souboje, v souvislosti s nímž se zmiňoval možný sázkový podvod, totiž stále běží, ale zatím nemáme žádný výstup. Boráros tak má v OKTAGONu i FABRIQu stopku. Navíc, skrze spojení s RFA, si klidně mohl do OKTAGONu zavřít dveře, čímž by se jeho možnosti značně omezily. Bude tedy zajímavé sledovat, jak se ještě vše vyvine.


 

Jak RFA vedení hodnotilo Gáborův výkon za mikrofonem?

„Tím, že neumím dobře maďarsky, tak nevím, jak mu to šlo řečově, ale vypadal tam super, takže si myslím, že to šlo dobře,“ hodnotil promotér Boris Marhanský po turnaji.

„I já jsem měl ten pocit, že to šlo dobře,“ přidal se hned Boráros. „Přišli za mnou i kluci Maďaři, kteří mi rozuměli, a všichni mě pochválili, že jsem to dělal velmi šikovně a říkali, že to bylo dost super. Takže to je úspěch pro mě.“

„Potvrdím jeho slova, bylo to dost super,“ uzavřel promotér s úsměvem.

Zatím není známo, zda šlo o jednorázovou spolupráci skrze Maďarsko a nebo Gábora v RFA kleci uvidíme častěji. Možná i v roli bojovníka? To se snad brzy dozvíme. RFA má další turnaj na programu už tuto sobotu, kdy jdou do akce Sivák, Kozubovský, Možný, Papp a další.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *