Narazil do zdi? Novotný líčí, jak Polák Bryczek doslova strašně nasr*l vedení UFC

Bryczek

Organizaci OKTAGON MMA v poslední době potkaly hned dva velké odchody, se kterými to však možná nebude až tak horké, jak to původně vypadalo. Prvním jménem, které zatoužilo po lize mistrů, byl samozřejmě Kaik Brito, který se do UFC pokusil probojovat skrze Dana White´s Contender Series, ale bohužel prohrál a o šanci přišel, takže se čeká jeho návrat do OKTAGONu. Druhým jménem, které toužilo po povýšení, byl Robert Bryczek, kterému se to však celé hodně zkomplikovalo a to evidentně hodně.


 

Terminátor narazil? Kdo si prý s Karlosem Vémolou „vytřel zadek“?

Sám Robert Bryczek sice na svém profilu přestup do UFC nepotvrdil, ale s ohledem na informace se to bralo jako hotová věc. Promotér Ondřej Novotný navíc uvedl, že má Polák ve smlouvě UFC klauzuli a že si místo titulového duelu s Kinclem vybral právě ligu mistrů. Následně se spekulovalo o tom, že by měl Robert bojovat na konci září s Malkounem, ale před časem jsme vám přinesli informaci, že sám Malkoun oznámil, že se souboj s Bryczekem zrušil a že vyhlíží nového soupeře. Nevědělo se tedy, jak to s Polákem bude, což už nyní neplatí. Světlo totiž do celé věci vnesl právě promotér Ondřej Novotný, který vysvětlil, kde nastal problém, a popsal, jak si vlastně Robert tak trochu pokazil kariéru a dostal se do hodně nepříjemné pozice.
 

„Netěší mě to, jak Bryczek dopadl, ale obávám se, že jeho kariéra hrozivě narazila do zdi,“ rozpovídal se promotér Ondřej Novotný ve svém vysílání. „Robert neměl víza, což zkusili zahrát a nevyšlo to. Dostat pracovní víza do USA během chvíle je opravdu těžké a obzvlášť, pokud máš nějaký škraloup. Pak jsi v hajzlu tak, že už je taky nemusíš dostat nikdy. Je to problém spousty bojovníků. Američani si to hrozně hlídají. UFC je pak navíc nasrané, když jim řekneš něco, co není pravda. Strašně jsou nasraní.

Čekaní na evropskou kartu pro Bryczeka znamená, že zápas v roce 2024 březen a to ho tam ještě ani nemusí dát, protože to asi bude Londýn nebo Abu Dhabí. Neznám kalendář UFC z hlavy, ale před březnem se asi v Evropě neobjeví. Může se stát. Bryczek však není první na seznamu. Pro ně je to nikdo, který je navíc nasral, že jim udělal problém. Každý, kdo říká něco jiného, kecá a neví o čem mluví. Už jsme touto cestou šli tolikrát, že si to můžeme říct otevřeně. Těžké, opravdu těžké pro něj.“


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *