Martin Wodecki představuje tým EGO Combat! Jak vidí zápasy Kozmy a Humburgera

Světoběžník Martin Wodecki momentálně buduje silný tým značky EGO Combat. Dnes vám společně s Martinem představíme složení týmu, ale také jaké jsou šance bojovníků EGO Combat v jejich nadcházejících zápasech. Zároveň pro vás máme soutěž, kterou najdete na na našich facebookových stánkách.


 

Narazil do zdi? Novotný líčí, jak Polák Bryczek doslova strašně nasr*l vedení UFC

Dobrý den, Martine, v poslední době je hodně vidět váš tým EGO Combat. Můžete fanouškům prozradit, kdo všechno je nyní v tomto týmu?

Hezký den všem fanouškům bojových sportů. Kdo dočte do konce, tak má možnost dostat dárek od EGO Combat.cz Dále bych rád řekl, že my se spojujeme s teamy bojovníků a pomáháme jim vybavením, různými radami a kontakty. Takže bojovníky nevedeme a nezasahujeme jim do jejich managmentu. Po mém ukončení spolupráce s organizací RFA na začátku roku, jsem si řekl, že se budu více věnovat projektu EgoCombat a zápasníkům, kteří mají zájem využít mé trenérské či manažerské kontakty a vybavení naší značky.

16.9 jsi jdou zástupci EgoCombat pro hattrick. Eliška Zemanová, která před několik dny v Turecku vybojovala 3 tituly evropské šampionky v kickboxu, bude bojovat v Teplicích o titul ČSFU PRO se slovenskou bojovnicí, která je o váhovou kategorii výš než Eliška. Dále Dominik Humburger v hlavním předzápase KSW a samozřejmě David Kozma, kterého čeká semifinále v Tipsport Gamechangeru. Takže ano, teď EGO Combat Champions tým bude vidět a já věřím v úspěšný hattrick!
 

Vašek Sivák se po zranění aktuálně připravuje v Thajsku a v prosinci ho čekají hned dva zápasy. A už teď mohu říci, že 30.12 to bude titulový zápas. Ale i mimo tyhle hlavní hvězdy máme další prospekty se kterými spolupracujeme. Jako Martin Viktorín, Melvin Mane, Tonda Beck, Erik a Patrik Kutilové atd. 

V sobotu jdou do boje hned tři vaši zástupci. Jak vidíte odvetu Davida Kozmy s Bojanem Veličkovićem, kteří se utkají v rámci semifinále projektu OKTAGON Tipsport Gamechanger?

David je top bojovník, který by už mohl bojovat v UFC a nejspíš by i tam mohl míchat kartami. Budu tenhle zápas sledovat s napětím. David je ve skvělé formě a za mě je favorit, ale mám obavy z několika věcí. Aby David nezaspal první kolo a aby nepodcenil Bojana. Jelikož první zápas s ním vyhrál a i tehdy to byly nervy. Navíc všichni víme, že David má rád dobrou atmosféru a v Německu ho to publikum nemusí tolik tlačit jako v České republice, což je pro Davida motor. Ale přesto vše věřím v předčasné ukončení ze strany Davida.
 

Dominika Humburgera čeká již třetí zápas v organizaci KSW, jak tipujete duel s Michalem Michalskim?

Tady jsem přesvědčený o vítězství Dominika. Dominik prošel ve Švédském AllStar Gymu přípravu se svým managerem Janem Malým z H@S a pak kvalitní přípravu zakončil s Petrem Knížetem v Monster gymu. S Dominikem jsem mluvil včera i s jeho managerem. Jsou stoprocentně připraveni na zápas. Okolo Dominika je skvělá parta. Michalski je zkušený bojovník a je docela všestranný, ale myslím si, že i tento zápas bude předčasně ukončen a Dominik bude slavit vítězství před limitem! 
Eliška Zemanová se představí na turnaji v Teplicích, kde jí čeká slovenská soupeřka. Co nám můžete říci o jejím souboji?

Eliška Zemanová to bude mít velice těžké, bude bojovat v Teplicích se soupeřkou ze Slovenska. Slovenská bojovnice je medailistka z ME v Turecku, ale o váhovou kategorii výš a tady to může hrát velkou roli. Ale i Eliška trénuje ze super trenérem České reprezentace v kickboxu Martinem Viktorínem. A budu věřit, že i ona bude vítězkou. Eliška má teprve 17 let je nesmírně talentovaná a disciplinovaná holka pod kvalitním vedením Falcon Vysoké Mýto. A pro mužskou část publika doporučuji koukněte k nám na stránky, protože je to opravdu krásná holka. 
 

Firma EGO Combat nabízí širokou škálu zajímavých produktů, co vy osobně byste vypíchl a doporučil vašim zákazníkům?

Kdyby to měl být jen jeden produkt, tak je to volně stojící pytel. Na rozdíl od konkurence ten pytel opravdu stojí a nespadne, když bouchnete dveřmi. Ten pytel je unikátní ve více směrech, ale to je na delší povídání. Celkově jsou právě pytle top, když se dnes podívám, tak většina klubů už dnes trénuje na našich pytlích, což je naše vizitka. Ale všichni, kdo hledají kvalitu, ať se jdou k nám podívat na stránky Egocombat.cz. Zde si vyberou profíci i začínající bojovníci.

Pro vaše čtenáře, když má EGO Combat Champions tým v sobotu ten hattrick, tak všichni, kdo si u vás na FB stránkách tipnou výsledky zápasů Davida Kozmy a Dominika Humburgera, plus budou sledovat náš instagramový profil EGO Combat, tak do soboty 16.9.2023 do 18:00 obdrží slevu slevu 10% na výrobky EGO Combat a Booster. A kdo to tipne správné výsledky, tak dostane dárek s podpisem našeho bojovníka, kterého si vybere.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *