Troll Dillon Danis přiznal, proč mu kvůli Conorovi šilhá jedno oko

Danis

Logan Paul se 14. října v anglickém Manchesteru vrátí do boxerského ringu, kde se utká s MMA zápasníkem a specialistou na brazilské jiu-jitsu Dillonem Danisem, který v komunitě kolem bojových sportů proslul jako kamarád Conora McGregora, ale také jako velký troll a ostuda scény. Právě v souvislosti s bývalým dvojnásobným šampionem nyní Dillon nabídl příhodu, která ho navždy poznamenala.


 

Narazil do zdi? Novotný líčí, jak Polák Bryczek doslova strašně nasr*l vedení UFC

„Tím okem jsi šilhal vždycky a nebo je to jen dočasné? Omlouvám se za dotaz, ale jsem extrémně zhulený a nedokážu říct, jak to je,“ poslal nový UFC šampion Sean O´Malley originální vzkaz, na který neměl Dillon Danis problém odpovědět.

V jeho šilhajícím oku má totiž prsty kamarád a tréninkový partner Conor McGregor, který vzal přípravu na Khabiba hodně vážně, což odnesli právě jeho tréninkoví partneři, „Zábavný fakt: V přípravě na UFC 229 jsem si při tvrdých sparingových trénincích s Conorem na zápas s Khabibem zlomil zygomatický oblouk a orbitální kost, takže si myslím, že mi to takhle zůstalo.“

Byl to pak právě Danis, kdo Orla vyprovokoval k tomu, aby po ukončení Ira přeskočil klec a vyvolal tak vřavu, která mi nebyla podobná. Tehdy ještě prezident a nyní ředitel UFC Dana White situaci popisoval jako jeden z nejtemnějších momentů v historii organizace. Účastnící následně dostali pokuty a tresty a v podstatě se jelo dál, ale rivalita mezi oběma týmy už nikdy nezmizela a vlastně do určité míry trvá dodnes.
    

Danis má problém kvůli výpadům proti Paulově snoubence 

„Nina Agdal proti mně vede masivní žalobu. Dokonce požádala i o zákaz přiblížení a chce mě dostat do vězení, takže je jasné, že je souboj v ohrožení. Je to celé hodně divoké, ale já nepřestanu jebat systém. Logan Paul je pro mě jen chodící mrtvola,“ potvrdil sám Danis, že jsou proti němu vedeny právní kroky, které musel očekávat, když se do druhé strany opřel s takovou vervou. Navíc se mluvilo o tom, že si Danis díky novým fanouškům na sítích dost vydělal, což samozřejmě nemůže Tým Paul dopustit.

Agdal tak údajně Danise žaluje za nedovolené šíření jejích fotek, čímž prý narušil její osobní práva. Za jednu fotku má přitom požadovat až 150 000 dolarů, takže když si vezmeme, že jich Danis sdílel minimálně přeš 50, tak jsme na částce 8 000 000 dolarů, což je v přepočtu neuvěřitelných 181 483 200 Kč, což už je sakra balík, který Danis jistě nemá.

Uvidíme tedy, co se z kauzy vyvine, protože by v soudním řízení šlo v podstatě o to, že by se dokazovalo, do jaké míry je Agdal zlatokopka a běhna, jak jí Dillon s radostí prezentuje. Většina fotek je navíc veřejně přístupná a nejde o to, že by Danis tajně pořizoval fotodokumentaci, kterou pak šíří dál do světa. No, bude to asi ještě hodně zajímavé.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *