Drzý kulturista má nového nepřítele? Gaethje prozrazuje, jak rychle by byl konec

Gaethje

Je obecně známo, že muži několikanásobně přeceňují své bojové schopnosti. Existují studie, podle kterých běžní netrénovaní muži věří, že by se dokázali měřit s trénovanými profesionály a zkušenými bojovníky, kteří se boji věnují každý den dlouhé roky. V podobné iluzi evidentně žije i kulturista a podcaster Bradley Martyn, který si do svého pořadu zve bojovníky a pak s nimi řeší, zda by je na ulici porazil. Zkoušel to na Diaze, O´Malleyho a dokonce i Dvalishviliho. Nedávno se do něj v souvislosti s jeho sebevědomím pustil nový šampion Strickland a své k věci stručně řekl i známý bijec Justin Gaethje.

Narazil do zdi? Novotný líčí, jak Polák Bryczek doslova strašně nasr*l vedení UFC

„Justine, myslíš si, že bys na ulici dokázal porazit Bradleyho Martyna?“ vtipkoval jeden z australských fanoušků na nedávné UFC akci, kde došlo i na otázky a odpovědi s Gaethjem a Hookerem. Bradley se totiž přesně takhle ptá svých hostů a poté rozebírá, jak by to v případné bitce bylo, protože je prý hodně velký.

„Co bych na to měl říct? Počítám, že by chlapec vydržel tak 20 vteřin a byl by konec,“ smál se Gaethje, který je pověstný svými kopy. Jeden takový mu zajistil poslední výhru, když Poiriera přesně trefil na hlavu a byl konec, díky čemuž se stal novým držitelem BMF titulu.

„Ale Martyn má 260 liber,“ pokračoval fanoušek Martynovou tradiční hláškou, protože si evidentně myslí, že by mu svaly v souboji s profesionálem nějak pomohly.

„Jo takhle, tak to by byl konec už za deset sekund,“ uzavřel Gaethje, který vyhlíží další zápas. Hlásil se o něj Conor McGregor, ale s tím je to pořád všelijaké, tak uvidíme, jak se to nakonec vyvine.

   

Nový šampion Strickland ještě před ziskem titulu pálil ostrými

„Kdo je sakra Bradley Martyn?“ ptal se Strickland v rozhovoru s Ninou Drama. „Toho Bradleyho Martyna neznám, ale kdybys tu teď byl a mně by to prošlo… Vzal bych ti život, kurva. Já bych tě zabil. Položil bych zbraň stranou a vzal bych ti kurva život.

Nina mi popsala, co děláš a že vyzýváš lidi. Ty zmrde, já jsem ve Vegas, tak se ukaž, ty malá sračko. Podepíšeme dohodu a uvidíme, kolik kostí ti zlomíme v tom tvém zasraným ksichtu. Kdyby tady byl a řekl: ´Seane, myslím, že tě můžu porazit v pouliční rvačce,´ vstal bych. Odložil bych zbraň a dal bych mu ránu jako malýmu hajzlovi, kterým je.“

V návaznosti na výměnu s DJem, o které se dočtete níže, se mluvilo o možném souboji v grapplingu, tak uvidíme, zda na něj dojde. Martyn, stejně jako další YouTubeři, jistě rád využije šanci, takže bychom se nemohli divit, kdyby si do pořadu opravdu pozval i Stricklanda, což by pak byla asi hodně zajímavá podívaná, protože Sean se s tím rozhodně nemaže.

    

Martyn by si troufal na Demetriouse Johnsona

„Kolik ten týpek váží? Však já mám přes 100 kg. Bych si na něj lehl a neudělal by nic,“ polemizoval Martyn v rozhovoru s UFC veteránem a známým práskačem streamů Schaubem o tom, jak by si poradil s legendárním DJem, který je mnohými považován za nejlepšího bojovníka všech dob. Bohužel svých výsledků dosáhl v nejnižší váhové kategorii, která přeci jen nemá takovou pozornost jako ostatní váhy.

„To si úplně nemyslím,“ oponoval Schaub, který je známý tím, že často chodí na sílu proti proudu, ale nyní musel uznat, že je Martyn opravdu hodně mimo. Rozhovor se samozřejmě dostal i samotnému bojovníkovi, který pohotově reagoval s slíbil, že Martyn dostane šanci svá slova potvrdit.

   

„Je to opravdu legrační, víte,“ řekl Johnson na YouTube kanálu Henryho Cejuda. „Váží 265 liber, je to kulturista, takže má samozřejmě váhovou výhodu. Ale nakonec, to je na grapplingu to krásné. Není to o váze, ale o technice, a my se budeme snažit grapplit

Řekl jsem Brendanu Schaubovi, že to chci uskutečnit. Mám teď hodně práce s jinými věcmi, ale až se vrátím ze všech dovolených, přiletím do Calabasas a dáme si to, chlape. Já ho sroluju.“

Cejudo, jako správný byznysmen, navrhl, že by ve hře měla být i nějaká sázka, aby z toho případně DJ něco měl. Uvidíme tedy, jak se celá věc vyvine, ale někoho jistě čeká hodně hořké vystřízlivění, že svaly rozhodně nejsou všechno.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *