Ledově chladný ředitel Dana White reaguje na smrt svých rodičů

White UFC

Dana White je sice hlavní postavou MMA světa, ale o jeho soukromém životě se toho zase až tolik neví. Pečlivě si ho totiž chrání, tedy většinou. Na začátku roku bohužel obletělo svět video, jak fackuje svou ženu, za což se však omluvil a nakonec to jeho pozici nijak neohrozilo. Tou dobou se však hodně přetřásal Danův vztah s matkou, který nebyl ideální. Sám White nyní přiznal, jak se cítil, když rodiče nedávno zemřeli.


 

Narazil do zdi? Novotný líčí, jak Polák Bryczek doslova strašně nasr*l vedení UFC

„Moji rodiče mě hodně naučili o tom, čím bych jako rodič nechtěl být. Moc o tom nemluvím – myslím, že jsem o tom nikdy nemluvil, ale oba moji rodiče nedávno zemřeli,“ řekl Dana White v rozhovoru s Piersem Morganem.

„Já nevím. Jsem s tím smířený,“ odpověděl White na otázku, jak vnímá jejich odchod. „Hodně se soustředím na své děti a vztah s nimi a vztah s rodiči jsem tak nějak hodil za hlavu. Ne, vlastně jsem necítil smutek, když zemřeli. Samozřejmě jsem však nepřál ani jednomu nic zlého. Když zemřeli, upřímně řečeno jsem z toho neměl skoro žádné pocity.

Nerad o tom mluvím, ale řekla bych, že ano, rozhodně mě vztah s rodiči v mnoha různých ohledech rozhodně udělal tím, kým jsem dnes. Nejen v podnikání, ale i jako otec, takže bych svou výchovu neměnil, ani v nejmenším.
  

Nemůžu totiž popřít, že to, jak jsem stavěný… ten drive a všechny věci, které mám, rozhodně pocházejí ze vztahu, který jsem měl s rodiči. O tom není pochyb, ale nemám žádné výčitky. Necítím se špatně kvůli tomu, jak jsem vyrůstal.“

Danovo dětství tedy evidentně nebylo ideální, ale na druhou stranu jej zformovalo do muže, který dnes vládne MMA světu a který nedávno měnil pozici. Už totiž není UFC prezident.
 

Dana už po spojení UFC a WWE pod jednu společnost není prezident

Vedení společnosti TKO v úterý zazvonilo na zvonek na newyorské burze, aby oznámilo vznik nové veřejně obchodované společnosti, pod kterou spadají značky UFC a WWE. Společnost Endeavor Group Holdings Inc. má v nové společnosti 51% kontrolní podíl. Stávající akcionáři WWE drží 49% podíl. Novou společnost povede generální ředitel Endeavor Ari Emanuel. Vince McMahon, výkonný předseda WWE, bude v nové společnosti zastávat stejnou funkci a údajně kontroluje více než 16 procent hlasovacích práv a celkový podíl v TKO. Dana White, který byl doposud prezidentem, pozici mění a nově má titul „generální ředitel UFC“, k čemuž se vyjádřil na poslední tiskové konferenci.
„Normálně tyhle věci zase nějak výrazně neprožívám. Prostě si jedeme svoje a to je hlavní, ale tohle spojení je jednou z největších událostí v historii sportu. X let už nakopáváme prdele a stejně se dařilo i WWE. Myslím si, že tohle spojení posune celý náš sport na novou úroveň. Jsem rád, že jsme toho součástí. Moc se těším na to, co to přinese. Jsme teď mnohem mocnější.

V rámci spojení jsem si nijak neupravoval podmínky. Ani to, že už nejsem prezident, ale že jsem nyní generální ředitel, nijak neprožívám. Není to pro mě nějaké povýšení. Doposud jsem řídil vše a bude to tak i nadále. Vše mám pod palcem, na tom se nic nemění. Změnila se jen písmena, nyní jsem CEO.
 

Nic jiného se v podstatě nemění. Pořád budeme makat a pořád budeme nakopávat prdele, jako tomu bylo doposud. Jsme nyní jen mocnější a to platí i pro bojovníky, média a všechny, kteří mají s tímto světem něco společného. Mám v hlavě hodně plánů a díky spojení bude snazší je realizovat. 

Performance Instituty nejsou levné. Je to hodně drahá záležitost, ale věřím, že jsou budoucností tohoto sportu. Půjdeme do Afriky, Mexika a tak dále. Budeme vychovávat bojovníky, ale i trenéry a tak dále,“ reagoval Dana na změnu a vysvětlil, co to znamená pro celý sport.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *