Spory šly stranou a OKTAGON přeci jen jednal o návratu velkého jména?

OKTAGON

Když se mezi MMA fanoušky mluví o tom, jaké největší zápasy domácích borců bychom mohli dostat, tak se vždy hodně zmiňovala odveta Kincl vs Vémola 2, na kterou nakonec nedávno došlo, nebo souboj UFC veteránů Vémola vs Pešta. O tomto duelu se v minulosti hodně mluvilo, ale nakonec na něj nedošlo a vypadá to tak, že už ani nedojde. Terminátor totiž výhledově končí a organizace navíc není úplně otevřená tomu, aby se Pešta do OKTAGONu vrátil, byť sám Viktor by zájem měl.


 

Narazil do zdi? Novotný líčí, jak Polák Bryczek doslova strašně nasr*l vedení UFC

„Pešta, jestli nebyl na výběr Vémolovi?“ reagoval před časem Ondřej Novotný na dotaz v rámci svého vysílání. „To opravdu nebyl. Dá se se mnou vyběhnout jen párkrát za život. Já jsem Viktorovi nabízel hodně krát dveře… Nedávno mi psal a omylem jsem mu neodepsal, teď jsem si na to vzpomněl. Viktor Pešta je teď bojovník KSW. Přeju mu vše dobré, ale v momentě, kdy jsme se spolu chtěli bavit, tak si několikrát vybral jinak. Řekněme, že ani ne tak mně, ale lidí okolo mě v OKTAGONu se některé věci asi i dotkly. V životě nemůžeš mít všechno.“

Zdálo se tedy, že vedení organizace už není moc nakloněno tomu, aby se Pešta do OKTAGONu v budoucnu vrátil. Třecí plochy vlastně začaly už před lety, kdy byla oznámena odveta Pešta vs Puetz 2, kterou však právě Viktor pohotově odmítl s tím, že se soubojem oficiálně nesouhlasil a že nemá ani platný kontrakt. O tom se následně evidentně jednalo, ale Pešta si nakonec vybral PFL, kde přišly dvě tvrdé prohry. Následně se domluvil s KSW, kde ho už tuto sobotu čeká první zápas.
Nakonec však evidentně nějaká jednání ohledně možného návratu do OKTAGONu přeci jen proběhla. „Zvažoval jsem to a bavili jsme se o tom s Ondrou Novotným. Nakonec jsem se rozhodl pro KSW, nicméně smlouva mi umožňuje zápasit i jinde. Nesmí se to ale krýt s plány, které pro mě má KSW a rovněž to nesmí být v Polsku. OKTAGON je tedy pořád ještě ve hře. Jestli budou mít zájem, případně se najde nějaký zápas, který by lidi zajímal, tak klidně do toho půjdu,“ prozradil nyní Pešta pro Sport.cz.

Určitá naděje na Peštův návrat do OKTAGONu přeci jen existuje, ale bude jen hodně malá. Viktor má totiž primárně smlouvu s KSW, takže by OKTAGON hrál jen „druhé housle“, což není úplně ta nejlepší pozice. Obzvlášť po tom, co se v minulosti objevilo hned několik třecích ploch.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *