Sebejistota je pryč? Clash promotér Le Sy reaguje na Kotlára, který dostal na hlavu dil*o

Kotlár

Organizace Clash of the Stars se po kratší odmlce vrací, aby nabídla svou šestou akci a navázala tak na pátý turnaj, kterému vévodily souboje Růžička vs Veselý a nebo Benda vs Kotlár. Turnaj, který má podtitul „Noc v Bangkoku“, se uskuteční 28.10. znovu v krásném prostoru O2 Universum. Do akce půjdou Grznár, Luktuma, Dostálová, Gelnárová, MaxGreen, Benda, ale také neznámější ochrankář Jarda Kotlár, který však prý není tak sebejistý, jak tomu bylo v minulosti.


 

Narazil do zdi? Novotný líčí, jak Polák Bryczek doslova strašně nasr*l vedení UFC

Už na páté akci bylo potvrzeno, že se na šestém turnaji dočkáme souboje Kotlár vs Datel, který proběhne podle pravidel MMA bez rukavic, na což se Jarda Kotlár poctivě připravuje. Právě Kotlár vždy patřil k hvězdám tiskových konferencí, ale na té poslední nepůsobil tak sebejistě, jako tomu bylo v minulosti. Datel mu navíc vyčetl, že na kamery dělá ramena, ale že za ním v zákulisí přišel a snažil se dělat kamaráda, což mu pak oplatil tím, že mu na tiskové konferenci věnoval umělý penis, který mu dal při staredownu na hlavu.

     

„Necítil jsem z něj takovou jistotu, jakou jsem cítil třeba během té ústní výměny. A jakou jsem u něj zvyklý,“ potvrdil o Kotlárovi promotér Le Sy v rozhovoru pro CNN Prima News. „Nevím, čím to bylo. Měl tam takové výkyvy nejistoty a naopak agrese. Takže to s ním, možná tím tlakem, zamávalo. Ale věřím, že do zápasu půjde sebejistý jako vždycky a předvede dobrý výkon.“

Kotlár to má zatím v rámci organizace Clash of the Stars 1:1 s tím, že prohrál ve velké kleci a vyhrál v té malé. Nyní ho však znovu čeká klasická klec, z čehož má možná trochu obavy, protože na větším prostoru se dá lépe manévrovat, tedy i lépe vzdorovat útokům. Jak to dopadne se dozvíme na konci října v O2 Universu, které bylo během jednoho dne vyprodané.

    

Clash of the Stars 6: Startovka

Luktuma vs Grznár

Dostálová vs Gelnarová

Kotlár vs Datel

Icko vs Lboy

Rendys vs Žralok

Benda vs Tišer / Maďar / Plzňako

Zmijozel vs MaxGren

Snejks vs Sajmonos

Huhu vs Kobra

Satnady vs Playstation Princess

Bergino vs Riad

Král Pablo vs Patrik Corleone

Volák vs Podhorný


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *