Dana White reaguje na zvláštní rozhodnutí doktora a vysvětluje, co se vlastně stalo

White

Jedním z hlavních taháků proběhnuvší karty turnaje UFC 294 byl i souboj Ankalaev vs Walker, který mohl rozhodnout o tom, kdo dostane šanci vyzvat vítěze zápasu Procházka vs Pereira a tedy šampiona divize. Bohužel jsme však místo skvělé bitvy dostali hodně kontroverze a zvláštní rozhodnutí doktora, který souboj zbytečně zastavil, což se ani jednomu z bojovníků vůbec nelíbilo, takže hrozilo, že bude mela.


 

„Ze začátku mě to nasr*lo!“ přiznal Lajoš Klein o příhodě se Sivákem

„Lékař, kterého jsme tady dnes měli, je bohužel hodně nezkušený. Mohlo to mít více důvodů, ale co vím, tak se Walkera ptal, kde je, a on odpověděl, že v poušti,“ kroutil Dana White hlavou. „Vlastně se nepletl. Bohužel tam asi byla hodně velká jazyková bariéra. Hodně hrála roli i ta nezkušenost. Bohužel to dopadlo takhle. Naštve to, ale určitě uděláme vše pro to, abychom to napravili.“

Komentátor Michal Petrgál přitom při nástupu vyprávěl, jak Walker hodně zapracoval na angličtině, ale evidentně to bohužel nestačilo. Nedovolené koleno tak vedlo k zastavení zápasu, který byl vyhlášen jako no contest. Dá se však očekávat, že dojde na odvetu, protože by borci měli dostat šanci se utkat.

Obzvlášť poté, co mezi nimi byla po souboji zlá krev. Do klece dokonce musel přijít i ředitel Dana White, aby vše uklidnil, protože se zdálo, že se dočkáme další hromadné bitky.

 

„Vypadalo to, že by se to mohlo hodně ošklivě zvrtnout. To jsme opravdu nepotřebovali, takže jsem tam šel, abych to uklidnil,“ pokračoval Dana White.

Rozhodčí se bohužel během turnaje předvedl hned několikrát. Kromě „zaříznutí“ souboje Ankalaev vs Walker totiž v podstatě přemlouval Henryho, že je po tvrdém kopu do slabin v pořádku. Henry se přitom svíjel na zemi a nakonec ho museli z klece odnést s tím, že v zákulisí prý zvracel a hned putoval do nemocnice.

Doufejme tedy, že vedení příště najde zkušeného doktora, který bude schopen situace posoudit správně.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *