Islam Makhachev reaguje na výhru nad Volkanovskim a odhaluje, jak to bylo s kopem

Makhachev

O hlavní zápas proběhnuvšího turnaje UFC 294 se postarala titulová odveta Makhachev vs Volkanovski, od které se po vzoru prvního souboje očekávala hodně vyrovnaná podívaná. Tu jsme zprvu také dostali a dokonce se zdálo, že na tom Volkanovski bude silově líp, protože skvěle bránil a přetáčel pozice. Pak však přišel krásně načasovaný a provedený kop na hlavu, který znamenal rychlý konec. Makachev tak jako první UFC borec Volkanovskiho ukončil a připsal si tak druhou titulovou obhajobu, aniž by zápasil s někým z lehké váhy.


 

Dana White reaguje na zvláštní rozhodnutí doktora a vysvětluje, co se vlastně stalo

„Upřímně, mám kolem sebe skvělý tým. Vždy na mě hodně tlačí a posouvají moje hranice. Nedají mi nic zadarmo. Proto jsem šampion. Jsem rád, že jsem mohl titul obhájit zrovna tady, protože Abu Dhabí beru jako svůj druhý domov. Děkuji moc všem fanouškům, kteří mě podporují,“ reagoval Makhachev na výhru nad Volkanovskim, kterého dokázal ukončit skvělým kopem, který prý tým trénoval a plánoval.

„Začali jsme schválně dole. Kopal jsem na nohy a něco jsem poslal i na tělo. Vše to byla příprava na ten kop na hlavu. Byl to jasný plán celý přípravný kemp. Dát mu do hlavy kopy do spodní poloviny těla a pak překvapit kopem na hlavu. Trénovali jsme to několik měsíců na Oliveiru, takže jsem to pak nechal i na Volkanovskiho. Alexander je pravý šampion. Je to borec. Věděl jsem, že mě čeká těžký zápas a že tady se  mnou bude klidně pět kol, pokud mu to dovolím. Vím, že se nikdy nevzdá a za to mu děkuji.“

 

„Nikdy si nevybírám soupeře. Je to na Danovi. Je to jeho práce, jen prostě chci, aby mi někoho dal,“ reagoval pak Islam na dotaz, kdo bude další. S největší pravděpodobností to vypadá právě na Oliveiru, který se bohužel nepříjemně zranil na posledním tréninku před odletem do Abu Dhabí.

Ve hře je však samozřejmě i náhradník Gamrot, ale také stálice Gaethje nebo Poirier. Uvidíme tedy, jak to vedení vymyslí.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *