Smyšlená kauza? Růžička měl po promotérovi hodit láhev? Mawar se zprávě vysmál

Růžička

Organizace RFA a IAF nedávno pořádaly neveřejnou tiskovou konferenci, na které se objevili promotéři obou stájí, ale také bojovníci Cverna, Orlov, Mikula a Růžička. Poslední jmenovaný byl v poslední době středem negativní pozornosti a právě v souvislosti s tiskovou konferencí se objevila další zpráva, která však zní, jako že je hodně přitažená za vlasy a nejspíš lichá.


 

Dana White reaguje na zvláštní rozhodnutí doktora a vysvětluje, co se vlastně stalo

„´Růžička měl být totálně vypitý, takže na tiskovku ani původně na daný čas nedorazil. Měl pro něj dokonce jet Patrik Záděra. Na té tiskovce se pak dal okamžitě do pití alkoholu, aby vůbec dokázal sedět a celé to prý vyvrcholilo hozením lahve na Pína Ondruše,´ uvedl v pátek odpoledne člověk, který se ozval na redakční mobil,“ uvádí server PrahaIN.

Mawar rozhodně není žádný svatoušek, ale zpráva zní hodně nedůvěryhodně. Růžička totiž na tiskové konferenci, která je k dohledání na YouTube, nepůsobí tak, že by byl pod vlivem alkoholu a stejně tak o konfliktu není na videu ani zmínku.

„Večer jsme se spojili s mužem, který je na bojové scéně známý, ale ani on nechtěl uvést své jméno. ´Víte co, já o tom taky slyšel. Že měl Růžička jít do obchodu Louis Vuitton, koupit si tašku a zbytek peněz rozfofrovat v kasinu. Problém prý nastal poté, co tu drahou kabelu ztratil, tak se měl opít a pak být na tiskovce agresivní, to se normálně říká v gymu,´ uvedl druhý člověk obeznámený s prostředím české MMA scény,“ pokračoval zmíněný server.

    

Růžička samozřejmě zprávu pohotově popřel

„Hahaha, vy ubožáci, co si ještě vymyslíte? Petře Ondruši, pověz sám, hodil jsem po toho flašku a byl tam opilý?“ reagoval Růžička, který se včera na stories pochlubil videem s několika policejními vozy. „Pro představu, neudělal jsem vůbec nic. Zavolali na mě 4 policejní auta. Mrdám vás závistivý konfidenti. Samozřejmě mě nechali být, protože to byla další vymyšlená fraška.“

K věci se jistě vyjádří i zmíněný promotér Ondruš, který nejspíš potvrdí, že k žádnému konfliktu nedošlo. Na místě byl navíc i náš zahraniční zpravodaj Marcel, který se rovněž o žádném konfliktu nezmínil a naopak pracuje na vydání rozhovoru, který s Růžičkou na akci natočil. 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *