Clash vedení potvrzuje mega zápas pro Žraloka! Bude to však sakra drahé a nevýhodné

Clash Žralok

Poslední turnaj organizace Clash of the Stars nabídl i souboj na styl profesionál vs amatér, ve kterém se spolu potkali Mikulášek a Žralok. Obecně se čekalo, že Baba Jaga Žraloka zničí, ale Patrik se nakonec překvapivě držel. Sice prohrál, ale i přesto si vysloužil hodně pochval, na které bude moct výhledově navázat. Vedení totiž potvrdilo, jaký mega zápas ho čeká.


 

Tak je konečně rozhodnuto! Patrik Kincl nakonec došel k šokujícímu výběru

„Ano, ten zápas bude, ale ne na osmé akci. Na osmičce se Karlos Benda představí… Devátá akce bude na podzim, ale zatím nechci přesně prozrazovat. Bude brzy a v České republice. Plánujeme to,“ potvrdil Jakub Jíra během rozhovoru pro Televizi Barrandov, že na osmé akci, která se koná v červnu v Ostravě, půjde do akce i stálice organizace Karlos Benda, který se následně nejspíš utká s rivalem Žralokem, který slíbil, že pokud Karlos na souboj vezme, tak je připraven se vzdát výplaty ve prospěch rivala.

„Předpokládám, že mi dáte ještě nějaký oříšek, než dostanu tu svou odměnu a to je Karlos. Karlose je moje jediná odměn, protože moje odměna bude převedena na jeho účet,“ potvrdil Žralok, že počítá s tím, že jeho výplata půjde soupeři.

„Do O2 bych s tím souhlasil a ať si klidně ty peníze vezme. On to totiž bude potřebovat, protože rekonvalescence bude dlouhá. Doufám, že váha bude do 1 000 kg. Ať má třeba 600 kilo, je mi to jedno. Já budu mít svých 94 nebo 95.“
  

Benda Žraloka chválil, ale…

„On na to absolutně nemá. Žralok, i když ho nemám rád, tak má výborný pohyb. Je atletický. V tom je dobrý a daleko lepší než já a drtivá většina nás zápasníků. On však nemá hlavu. Neříkám tím, že je hloupý, ale Žralok nemá hlavu bojovníka. Absolutně neví, co v tom daném zápase dělat. Pokud se tu hlavu naučí používat, tak se svým pohybem by mohl být velice dobrý amatérský zápasník. On to však absolutně nemá. Říká se tomu bojovnické IQ a to mu chybí,“ chválil sice Benda Žraloka před bitvou s Mikuláškem, ale zároveň upozorňoval, co rivalovi chybí.

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *