Naštvaný Strickland tlačí na vedení UFC, které má však pro něj špatnou zprávu

Strickland

Nedávný titulový souboj Strickland vs Du Plessis nabídl hodně vyrovnanou podívanou, ze které nakonec jako oficiální vítěz odcházel Du Plessis, s čímž část komunity, včetně UFC prezidenta Dany Whitea, nesouhlasila. V mnoha očích totiž vyhrál Strickland, kterého může podpora těšit, ale jinak je mu k ničemu. Veřejné mínění však alespoň používá jako páku při naléhání o odvetu, kterou však nedostane.


Clash vedení potvrzuje mega zápas pro Žraloka! Bude to však sakra drahé a nevýhodné

„Podívejte, nezajímá mě bojová politika ani ten pás jako takový. Jen se musím smát, když vidím, že Izzyho klidně uspí Pereira a oni mu s ním okamžitě dají nový zápas, u mě se však na něco furt čeká. Přitom si každý myslí, že zvítězit jsem měl já. Myslí si to Dana i všichni ostatní. Tak je třeba se vrátit v čase.

I fanoušci si přejí, abychom si to s Dricusem dali ještě jednou, abychom to spolu jednou provždy vyřešili. Všichni víme, že jsem s ním bojoval ve zk*urveně liberální zemi, která mě nenávidí. Kdyby se to týkalo kohokoliv jiného, tu odvetu by už dávno dostal. Doufám tedy, že se UFC rozhodne správně. Jestliže nemám šanci stoupat žebříčkem, možná bych měl zkusit něco jiného. Třeba takový box. Klidně půjdu a vydělám si super prachy v bitce s Jakem Paulem,“ cituje Kaočko.cz bývalého šampiona.

 

Háček je však v tom, že se aktuálně nepracuje na duelu Du Plessis vs Strickland 2, ale na bitvě Du Plessis vs Adesanya, která by se měla odehrát v srpnu v Austrálii. Sean si navíc neodskočí ani do boxu, protože to už s vedením jednou neúspěšně řešil.

„Klidně si to s Paulem dám. UFC nechalo Conora, aby zápasil s Mayweatherem. Byl by to pro mě snadný zápas. Hlavní právník UFC Hunter mi však vysvětlil, že Paul vůbec netáhne a neprodává. Když má nějaký zápas, tak se prý musí rozdávat lístky, aby bylo plno. Tím pádem samozřejmě nevydělá a navíc je jeho cílovka složená z dětí, které si nekupují PPV. Je to trochu depresivní, ale co už.

Rád bych si vydělal tím, že dám tomu debilovi po hubě. Každopádně platí, že bych si to s ním rád dal. Všichni víme, že bych do toho šel, ale oficiální cestou to nejde. Klidně však může sednout do svého hezkého letadla a dovalit svůj zadek do Las Vegas. Tady si to spolu dáme. Udělám to zadarmo bez kamer. Jen já a ty. Co ty na to?“ vysvětlil před časem Strickland, že mu UFC nedovolí oficiálně bojovat s Paulem.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *