Jeho život visel na vlásku! Dominick Reyes má naštěstí konečně dobré zprávy

Reyes

Dominick Reyes je bohužel smutným příkladem toho, jak přísné MMA vlastně je. V jeden moment totiž v souboji s Jonem Jonesem sahal po vítězství, aby měl záhy na kontě 4 prohry v řadě s tím, že byl ve třech případech tvrdě ukončen. Však si stačí vzpomenout na pekelný loket, kterým ho trefil náš Jiří Procházka. Reyes se však nevzdal a plánoval návrat, na který však zatím nedošlo, protože měl Devastator vážné zdravotní problémy a jeho život tak doslova visel na vlásku.


 

Clash vedení potvrzuje mega zápas pro Žraloka! Bude to však sakra drahé a nevýhodné

„Bůh nás podrobuje různým zkouškám a já právě teď jedné takové zkoušce čelím,“ vysvětlil Reyes prostřednictvím MMA Junkie. „S Carlosem Ulbergem jsme měli zápasit 20. ledna. On ale odstoupil, nevím proč. Zřejmě šlo o nějaké zranění, ale evidentně nechtěl veřejně prozrazovat, o co šlo, což respektuji. Já jsem pak o týden později skončil v nemocnici s krevními sraženinami. Hluboká žilní trombóza. Takže ano, jsem na chvíli bohužel mimo hru.

Mám vlastně vůbec štěstí, že jsem naživu. Mohu za to děkovat Bohu“ pokračoval Reyes. „Podchytili jsme to včas, takže se z toho nestala plicní embolie a díky Bohu za to. Šílené na tom všem je, že jsem s tím šel na masáž. Bolela mě noha, takže jsem si myslel, že jsem si natáhl sval nebo tak něco.
     

Zamířil jsem tedy na masáž, což je vlastně ta nejhorší věc, kterou s krevní sraženinou v těle můžete udělat. Mám opravdu velké štěstí, že jsem na tom masážním stole neumřel, protože se mi ta sraženina mohla dostat do plic nebo do srdce.“

Nyní však Reyes přeci jen nabídl dobré zprávy. „Lékaři mi dali oficiálně zelenou. Děkuji moc vše za podporu. Doktor Chiriano mi možná doslova zachránil život. Jsem mu navždy vděčný. Jsem nadšený, že ve své kariéře mohu pokračovat dál. Přeji všem hlavně zdraví a lásku. Bůh je vždycky dobrý,“ informoval Reyes na konci minulého týdne, že je z nejhoršího venku a že pracuje na návratu do tréninku a poté i do klece.

Doufejme tedy, že další comeback už bude úspěšný, protože po té vší smůle by si Dominick výhru a zelenou políčko ve statistice jistě zasloužil.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *