Výhrůžky a agrese? Svědkyně popisuje Růžičkovo podnapilé řádění

Růžička

Tadeáš Růžička se z Thajska, kde byl několik měsíců a kde stihl i jeden zápas, který prohrál kvůli velké tržné ráně v obličeji, vrátil s tím, že chce rok 2023 hodit za hlavu a že chce ukázat, že je hlavně bojovník, který dokáže podávat skvělé výkony a bavit především svým umem a ne kontroverzí a kauzami, kterých se kolem něj objevilo hned několik. Bohužel se však ukázalo, že šlo zatím jen o prázdná slova. Sám Růžička se totiž na svém IG profilu pochlubil dalším agresivním videem, které sice záhy smazal, ale i přesto začalo kolovat po sociálních sítích.


Clash vedení potvrzuje mega zápas pro Žraloka! Bude to však sakra drahé a nevýhodné

„Tyhle pády ukážou pravý charakter. Jestli se z toho člověk dokáže vyhrabat, nebo ne. Pro mladé kluky jsem vzorem. Když uvidí, že se nedaří a je třeba něco změnit a šlápnout do toho, tak se to všechno otočí. Takhle jsem to i plánoval, furt mám velkou podporu. Jak do mě šla média, tak mi naopak dala brutální sledovanost. Na Instagramu mám u stories denně 40-50 tisíc zobrazení. Je mi jedno, zda to jsou hejtři, nebo fanoušci. Dneska rozhodují čísla a podle toho se určují peníze za zápas,“ uváděl Růžička v rozhovoru pro Sport.cz.

A právě zmíněné desítky tisíc sledujících měly v noci ze soboty na neděli možnost sledovat další zvláštní IG story, které už sice Mawar smazal, ale i přesto koluje sociálními sítěmi. Objevilo se například i na webu TN.cz.

„Byl jsem opilej, dělali si ze mě prd*l, tak jsem si to natočil klasicky, nic se nestalo,“ komentoval Růžička stručně pro Sport.cz.
    

Druhá strana však mluví trochu jinak. Měla jsem v sobotu noční a v jednu jsem zavřela restauraci. Asi za půl hodiny Tadeáš nakráčel k restauraci v dost podnapilém stavu a začal se dožadovat otevření, že si chce objednat a dostat svoje jídlo. Kolegovi vyhrožoval, že ho zabije a že si na něj počká. Hned po dotočení videa narval pěstí do okénka, které to málem nevydrželo. Když přijel securiťák, tak mu Tadeáš celou dobu říkal pane policajte,“ cituje server AntiYouTuber vyjádření svědkyně, která prý byla na v inkriminovaný moment na prodejně.

Růžička si nedávno vyslechl nepravomocný podmínečný trest v délce 40 měsíců, který by případným dalším podobným chováním mohl snadno proměnit na pobyt ve vězení.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *