RFA promotér Boris Marhanský potvrzuje stadion a avizuje obrovský turnaj

Marhanský

Organizace RFA si před sebe při svém vstupu na scénu dala hodně velký a ambiciózní cíl, že se stane jedničkou na domácí scéně. Zpočátku měla nakročeno hezky a dokonce se podařila celá řada velkých posil, ale záhy se ukázalo, že to rozhodně nebude tak snadné a plynulé, jak asi vedení čekalo. Po dvou letech fungování organizace lze říct, že se cíle ani zdaleka dosáhnout nepodařilo a že má organizace před sebou ještě hodně práce. Určité postavení na scéně však stáj získala, díky čemuž pravidelně doručuje další akce.

Tak je konečně rozhodnuto! Patrik Kincl nakonec došel k šokujícímu výběru

„Brzy oznámíme termín turnaje v Žilině na hokejovém stadionu a samozřejmě listopadovou Steel Arénu v Košicích. A pokud vyjde jedna věc, tak možná prosincový obrovský turnaj,“ reagoval promotér Boris Marhanský na svém IG profilu na otázku, jaký podle něj bude letos největší RFA turnaj.

Těžko říct, co případnou prosincovou akcí promotér myslel. O2 Aréna je asi pro RFA moc velké sousto, ale v souvislosti s možným soubojem Sivák vs Růžička, který v blízké době nedopadne, se mluvilo o prostorách O2 Universum, které jsou pro akce s bojovou tématikou jako dělané. Uvidíme tedy, co se v blízké době dozvíme.

Jasné je, že nás už za necelé dva týdny čeká další akce v Opavě, na které v akci uvidíme šampiona Siváka a nebo Zajícovou, která už nutně potřebuje vyhrát, protože má aktuálně na kontě 3 prohry v řadě.
  

Jak promotér hodnotí první dva roky existence?

„Jsem spokojený, protože si dobře pamatuji tu nervozitu před prvním turnajem, když jsme začínali. Je to rozdíl oproti tomu, jak fungujeme nyní. Jsem rád za to, jakým vývojem jsme prošli. Vždy je co zlepšovat. Určitě se budeme snažit ty věci stále zlepšovat. Myslím si však, že každá karta se posouvá. Potěšil mě i člen komentátorského týmu Kvapil, který říkal, že je pro něj RFA 15 jedna z nejlepších karet a že se na ní těší. Myslím si, že děláme kvalitní turnaje. Dnes by mělo být vyprodáno. Těším se na tento turnaj,“ rozpovídal se Marhanský pro kanál KAOCKOCZ.

„Určitě byly turnaje, které se úplně nepovedly tak dobře. Například Eurogold pyramida v Prievidzi. Asi to byl nešťastný výběr místa. Přišli jsme tam moc brzy a neměli jsme domácí zápasníky. Určitě byly turnaje, ze kterých jsme se poučili a víme, že už je takto dělat nebudeme. Na druhou stranu můžeme těžit ze skvělých turnajů v Košicích, které byly skvělé. V Praze jsme také měli skvělé turnaje i s IAF… Myslím, že jsme se poučili z těch prvních chyb.“
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *