VIDEO: Ty vole! Karlos Vémola byl nucen rychle odklepat, jinak by bylo zle

Vémola

Karlos Vémola před časem vyrazil do USA, kde svému tatínkovi splnil sen, ale kde se také podíval do UFC PI, kde měl možnost trénovat s bývalým UFC šampionem střední váhy Seanem Stricklandem. Po týdnu ve Spojených státech pak vyrazil do Thajska, kde zahájil ostrou přípravu na Odvetu století, která nebyla vůbec příjemná. Navíc stíhá i svůj nový pořad OssCast, ve kterém byl nucen pohotově odklepat.


Tak je konečně rozhodnuto! Patrik Kincl nakonec došel k šokujícímu výběru

Vémola měl už před časem svou Karlos show, do které si zval známé tváře nejen ze světa bojových sportů, na což nyní navázal svým vlastním podcastem, kde už měl například promotéra bizarní organizace Clash of the Stars Tomáše Le Syho. Jako poslední se u Vémoly objevil David Kozma, který je známý svým uměním na zemi, které naplno okusil i Terminátor. Ten byl totiž poměrně pohotově nucen odklepat, jinak by hrozilo, že odpadne. Však se podívejte sami.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by OKTAGON MMA (@oktagonmma)

 

  

Vémola se na konci pobytu v Thajsku dostal do svízelné situace

„Přiznám se, že jsem si tenhle výhled ještě nikdy tak neužil. Je to úplně něco jiného, když to vyběhnete, než když to jedete na motorce. Každopádně jsem se maličko přecenil, protože jsem to chtěl dát pod třicet. Říkal jsem si tedy, že do toho posledního půl kilometru šlápnu, ale ten poslední půl kilometr je samozřejmě en největší krpál.

Zároveň jsem to také moc nedomyslel, protože jsem jediný člen výpravy, kterému se sem chtělo běžet. Ostatní ještě spí. Neuvědomil jsem si, že jsem sice krpál vyběhnul, ale úplně jsem si odvařil záda. Necítím ani nohy. Jednu kapsu mám prázdnou a druhou vysypanou, takže si nemohu ani koupit nic k pití. Nemůžu si vzít ani taxi zpět. Musím to ještě běžet zpátky.

   

Někdo možná řekne, že běžet z kopce dolů je jednodušší, ale mně se teď nechce ani ležet, natož abych běhal. Plus jsem to samozřejmě nechal na poslední chvíli a pokud se nehnu, tak mi uletí letadlo, což samozřejmě nechci. Strašně se totiž těším na děti a zvířata. Držte mi palce. Poslední půl kilometr jsem se hecnul a stejně jsem to pod 30 minut nedal. Měl jsem lehce nad. Snad to pod 30 dobelhám dolů, abych stihl letadlo. Stálo to však za to,“ informoval Vémola, jak dopadl jeho výběh. Doufejme tedy, že se Karlos v pořádku vrátil na pokoj a byl schopen odcestovat domů.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Karlos „Terminator“ Vemola (@karlos_terminator_vemola)

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *