Wow! Promotér Novotný zkouší na Bratislavu domluvit skvělý titulový zápas

Novotný OKTAGON Kincl Čepo

Aktuálně máme před sebou turnaj OKTAGON 46, skrze který se organizace OKTAGON MMA vrací do Frankfurtu, ale už v říjnu nás čeká další turnaj v Bratislavě, kterému vévodí titulový duel Vémola vs Langer. Nyní to však vypadá tak, že bychom se na akci mohli dočkat hned dvou skvělých titulových bitev. Jaký duel je ve hře?

Mikulášek děkuje Novotnému a prozrazuje, jak přísný trest mu u soudu hrozil

„Máš připravenou náhradu za Bryczeka pro Kincla? Je ve hře Vlasto Čepo?“ dostal promotér Ondřej Novotný dotaz ve svém vysílání„Určitě je. Já už jsem i vznesl dotaz na Patrika, jestli by chtěl obhajobu v Bratislavě? Zároveň jsem mluvil s manažerem Vlasta. Tak nějak všichni cítíme, že se k tomu schyluje, což je skvělé.

Myslím si, že mu hodně lidí pořád nevěří, že s tím stylem může dokráčet až na vrchol. Hodně se mluví o té jedné velké díře, což je práce na zemi, kterou nevidíme, ale je to věc, kterou trénuje a maká na ní. Vlasto dokáže prosadit své šílenství a ten neskutečný chaos. Dnes už je na úrovni, kdy lidé vědí, že se to stane a je jim to nepříjemné. To, že nechceš, aby se to stalo, tě nutí se na to nějak připravit. V tu chvíli můžeš zamrznout.
   

Samozřejmě je však otázka, zda by zamrzl někdo jako Patrik Kincl a jestli by se do té přestřelky dostal a zda by zvládl duel přenést pletivo nebo na zem. To jsou otazníky, které chceme vyřešit a znát. Nabídka padla, ale je jasné, že už tam jeden titulový zápas je. Bylo by to relativně narychlo, ale je to velko-zápas, na který se prodá celá hala. Netlačil jsem na to, ale nabídka padla a uvidíme, jak to dopadne. Otázka, zda je to ve hře? Určitě to ve hře je.“

Promotér Novotný tedy potvrdil, že duel Kincl vs Čepo ve hře je a že už má dokonce možný termín. Nyní však záleží na tom, jak se k věci postaví šampion Kincl a možný vyzyvatel Čepo. Představa, že bychom na jedné akci viděli titulové souboje Vémola vs Langer a Kincl vs Čepo však zní sakra zajímavě.
  

Co nás čeká dál?

16.9. Frankfurt – OKTAGON 46

Dalisda vs Austin – zápas o titul slámové váhy

Kozma vs Veličković 2

Glismann vs Michailidis

Grabinski vs Apollo

Engizek vs ?

Fodor vs Šikič 

Ilbay vs Novák

Brajshori vs Odunjo

Jungwirth vs Palaiologos

Samsonidse vs Hantea

 
7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Vémola vs Langer zápas o titul polotěžké váhy

Čepo vs ?

Xavier vs ?

Siwiec vs Gogoladze

Legierski vs Ryšavý

Szabová vs ?

Pukač vs Kohout

Mazúch vs Cordero

Buchinger vs Dohnal

Palasz vs Boukichou
 

4.11. Manchester – OKTAGON 48

Finále OKTAGON Výzvy Anglie vs Irsko

Quickenden vs Smith

Austin vs Andryszak

Rock vs Pokorný

Wanliss vs Bahník

Lewis vs Stolze

Yousaf vs ? 

Carthwright vs ?
 

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

Moeil vs Todev o titul těžké váhy

Škvor vs Doussis

Eckerlin vs ?

Dyrschka vs ?

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

?.12. Praha – OKTAGON 51 

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *