O´Malley bohužel dělá kroky, aby opravdu hodil Procházkovi vidle do plánů

Sean O´Malley Procházka

Před časem už bylo velice blízko k tomu, aby UFC oficiálně potvrdilo datum a místo titulové bitvy Procházka vs Pereira, kterou netrpělivě vyhlíží nejen domácí scéna, ale i ta světová, protože jde o skvělý souboj dvou elitních postojářů, který slibuje atraktivní a hodně napínavou podívanou. Bohužel se však do věci vložil Conor McGregor, který se nyní evidentně spojil s O´Malleym, což by mohl být problém.

Wow! Promotér Novotný zkouší na Bratislavu domluvit skvělý titulový zápas

„Conor mi po mém vítězství vůbec poprvé psal na IG. Napsal: Dokázali jsme to, kámo,“ pochlubil se nový šampion bantamové váhy Sean O´Malley, že ho po výhře nad Sterlingem kontaktoval McGregor, který vyhlásil, že chce v prosinci bojovat s Chandlerem a že se poté vrhne na držitele BMF opasku Gaethjeho.

„Odepsal jsem mu: To si kurva piš. Budeš mít v prosinci hlavní zápas a já se postarám o hlavní před-zápas?“ pokračoval Suga, že už začal plánovat svou první titulovou obhajobu, kterou by chtěl proti svému jedinému přemožiteli Verovi.

„Co mi na to odpověděl? ´Já rozhoduju´. Beru to tak, že to v Irsku znamená ano,“ uzavřel O´Malley.

Zatím jde samozřejmě jen o Sugovo přání, na kterém však evidentně nový šampion trvá a dokonce kvůli tomu vyrazil do Las Vegas, aby se setkal s vedením organizace.
„Bylo by epické, kdybychom společně s Conorem vévodili jedné kartě,“ navázal O´Malley na svou původní myšlenku. „Samozřejmě však můžeme mít každý svou kartu. Je jasné, že bych udělal mnohem menší čísla, ale to se časem změní. Zatím na Conora nestačím, ale i přesto patřím mezi borce, kteří udělají nejlepší PPV prodeje.

Vyrážím do Vegas, abych jednal s vedením. Většinu posledních zápasů jsem řešil s hlavním právníkem Cambellem, ale ten je v UFC. V Las Vegas však zůstal matchmaker pro nižší váhy Sean Shelby a hlavně UFC prezident Dana White. Sednu si s nimi a probereme, co bude dál. Bude to asi hodně zajímavé.“

Sean tedy trvá na tom, že by chtěl ideálně bojovat na jedné kartě s Conorem, což by však znamenalo, že už by asi nebylo místo pro Jiřího, protože tři tak velké zápasy UFC na jednu kartu nedá. Uvidíme tedy, jak se věc vyvine, protože Suga teď má samozřejmě obrovský hype, který bude chtít vedení jistě využít ve svůj prospěch.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *