Haratyk si postěžoval, že s ním nikdo z OKTAGONu nechce zápasit! Někdo se však ozval

OKTAGON Haratyk

Polský zápasník a šedesátka světového žebříčku střední váhy Rafal Haratyk se v červenci vehementně hlásil o zápas s Karlosem Vémolou a smlouvu s tuzemskou organizací OKTAGON MMA. Na duel s Terminátorem nakonec sice nedošlo, ale otevřela se cesta k soubojům s Čepem a nebo Kinclem. Nyní se navíc ozval další bojovní, který by měl o bitvu zájem.

Wow! Promotér Novotný zkouší na Bratislavu domluvit skvělý titulový zápas

V minulém týdnu organizaci OKTAGON MMA opustil tvůj krajan Robert Bryczek, který se místo titulového zápasu s Patrikem Kinclem vydal do organizace UFC. Neměl bys zájem o titulový duel s Kinclem, byť máte oba stejný managament (Artnox Fight Sport)?

Samozřejmě, jsem si jistý že bychom udělali dobrý zápas na velmi vysoké úrovni. Já souhlasím, management rovněž, pokud vím, tak Patrik si soupeře nevybírá. Nevím, že by tomu něco stálo v cestě. Robertovi gratuluji že se dostal do UFC. Je opravdu silný, škoda, že se tak zřídka ukazuje v našem gymu. Určitě bychom si mohli hodně vzájemně pomoci s přípravou zápasů.

Měl bys případně zájem o jiný zápas/soupeře?

Jsem člověk, který si soupeře nevybírá. Souhlasil jsem s Karlosem Vémolou. Také mi někdo řekl, že Vlasto Čepo hledá silného soupeře na zápas v Bratislavě. Ohlásil jsem svoji připravenost, ale bohužel ani tentokrát to nevyšlo. Prostě se mi už nechce prosit o zápasy. Jestli se v OKTAGONu všichni Haratyka bojí, tak si budu muset najít jiného chlebodárce.

 

Pokud by nevyšel Čepo ani Kincl, tak se Haratykovi hlásí jiný šikovný borec. „Rafale, pokud chceš zápasit s někým z OKTAGONu, tak ti s tím mohu pomoci,“ ozval se pod naším článkem Dan Vinni, který v rámci OKTAGONU dokázal ukončit Škvora. Vinni dokonce ve svém komentáři označil promotéra Novotného.

Vinni je aktuálně na pátém místě OKTAGON žebříčku polo-těžké váhy, takže by duel dával relativně smysl. Háček však je v tom, že má za sebou Dan operaci kolene a že si navíc pohrává s myšlenkou na souboj v organizaci RedFace, čímž by si však mohl zavřít dveře do OKTAGONu. Uvidíme tedy, jak se situace vyvine. Haratyk je totiž borec, kterého by si OKTAGON neměl nechat utéct.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *