Kupujte letenky? O bitvě Jiřího Procházky je zdá se naprosto jasno

Jiří Procházka

Nejen domácí scéna netrpělivě čeká na to, až UFC oznámí datum a místo souboje Jiří Procházka vs Alex Pereira. Ten sice zatím nebyl oficiálně potvrzen, ale s ohledem na okolnosti se ani jiná varianta v podstatě nenabízí. Vedení organizace však zatím mlčí, ale zdá se, že je o termínu v podstatě naprosto jasno.

Wow! Promotér Novotný zkouší na Bratislavu domluvit skvělý titulový zápas

„Furt se někdo domnívá, všichni se ptají a mají jasno. Když se ale někde prokecne nějaká jiná informace, tak zase říkají, že to bude jinak. Dokud sám nevydám zprávu, že je to dané a potvrzené, což musí učinit především UFC, tak jsou to do té doby jen spekulace a domnívání se o něčem,“ reagoval nedávno Jiří Procházka pro Sport.cz na spekulace o termínu a komplikacích skrze McGregora.

Čas však přeci jen neúprosně plyne, takže by snad mohlo být brzy jasno, „Doufám, že to bude v nejbližších dnech, případně týdnech. Je to furt nahoru dolů. Řekl bych rád to, že jsme si UFC dali slovo a to platí, ale dneska, zvlášť takhle, to musí být na papíře. Já nikdy nic neberu za hotové.“
Prý už můžete koupit letenky!

„Teď jsem na autogramiádě Jiřího Procházky a moderátor vyřvává do mikrofonu, ať lidi kupují letenky na 16.12. do Las Vegas. Ještě si u Jirky ověřoval datum,“ informoval nás fanoušek Martin, který dnes na Moravě zavítal na dobročinnou akci, kterou podpořil i Jiří Procházka.

S nákupem letenek bychom přeci jen počkali, ale rozhodně to vypadá tak, že si můžeme datum 16.12. tučně zakroužkovat v kalendáři. Na tento termín připadá poslední číslovaná akce roku 2023, tedy turnaj UFC 296, v souvislosti s nímž se spekuluje o startu Conora McGregora nebo Seana O´Malleyho. Zdá se však, že termín má jasně domluvený i BJP a jen se čeká, jak se situace vyvine, aby se mohlo všechno oficiálně oznámit.

O tom už mluvil i trenér a manažer Martin Karaivanov, který potvrdil, že má tým jasný termín, ale čeká se na to, jak se rozklíčuje situace kolem Conora McGregora, který se na kartě touží utkat s Chandlerem, ale háček je v anti-dopingovém programu. Doufejme tedy, že nás UFC už brzy potěší oficiálním oznámením souboje Procházka vs Pereira a bude to černé na bílém.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *