VIDEO: Podívejte se, jak vlastně začal konflikt na turnaji RFA 14 v Košicích

RFA

Obě zúčastněné strany konfliktu, ke kterému došlo na turnaji RFA 14, jehož součástí byl i bývalý slovenský bojovník, který skončil na vozíčku, nabídly své verze, které jsou relativně protichůdné. Níže je najdete společně s videem, které zachycuje začátek potyčky, takže si můžete udělat vlastní názor.


Vašek Mikulášek reaguje na obvinění, že užívá drogy, a nabízí všem nevěřícím důkaz

„Toho člověka jsem viděl poprvé. Nevím, kdo to byl a proč si mě vybral jako svůj terč. Podle mě byl zfetovaný a k tomu ještě opilý. To, co jsem si přečetl na MMA Shorties, mě vytočilo. Nikdy jsem se nesmál nikomu, kdo je postižený a navíc, i toho člověka na vozíku jsem do této doby neznal a štve mě to, že na něj někdo spadl. Rozumný člověk ví, že jsem tohle nezavinil.

Táta by mě zabil, kdybych se jakkoliv vysmíval někomu na vozíku nebo do něj rýpal. Ať si nevymýšlí jeho okolí, které chce na mém jméně získat kredit, my šli do šaten. Já jsem grázl, ale z jiné stránky. Tohle jde za hranice, co si dovolili. Když má člověk adrenalin v krvi, tak se nesmíte divit, že je jiný, nemůžete ho zastavovat po jeho vyhraném a těžkém zápase. 

Kdyby mi to udělal na ulici, přešel bych ho, blba. Ale uvědomuji si, proč byla tak velká sledovanost, bylo to i tím, že jsem tam já. Nenechám do sebe žduchat, bouchat a ani po mě řvát. Až budou dřít jako já, mohou mít taky úspěchy. A taky bych čekal, že se MMA Shorties budou chovat jako profíci a budou chtít i mé vyjádření.

Je mi to líto, že se člověk, který je omezen na pohybu, musel připlést do této šarvátky, já ji také neplánoval. Rád ho vezmu ven, na oběd třeba, slyšel jsem, že je  bývalý zápasník a podpořím ho do života mentálním přístupem, přivezu mu něco na proleženiny a bolesti,“ uvedl Vašek Sivák na svém webu. 

Verze druhé strany

„Hanba slovenskému a českému sportu a zejména Václavu Sivákovi a celému jeho týmu. Václav Sivák a jeho tým. Košická Steel Arena včera večer. Sportovci, kteří se mohou stydět za to, že neberou ohled na invalidu, který se tam jen přišel podívat na sport, který miluje.

Shodili ho z vozíku, protože údajně podle Václava Siváka mu tento muž na vozíku překážel při vstupu do arény. Muž, který po třech měsících v kómatu nemá část lebky a amputované nohy? Překážel? Celé RFA a Oktagon a jeho organizátoři by se měli stydět, že něco takového dovolili. 

A Václav Sivák je ubohý sportovec bez srdce! Před zápasem zesměšňovat člověka na vozíku, že nemá nohy? Ty jsi fakt charakter! Každý den, když můj bratr bojoval o život, o něm noviny psaly články bez jediného souhlasu a bez jakékoliv komunikace s rodinou. Takže teď mohu!

Prosím všechny o sdílení, aby všichni – CELÉ SLOVENSKO a ČESKÁ REPUBLIKA – viděli, jak skvělí jsou naši slovenští a čeští sportovci. Tohle se nedělá. Můj bratr a jeho přítelkyně, kterou jste poplival, si zaslouží omluvu, pane Václave Siváku a od organizátorů, kteří to dovolili,“ sdílela na svém FB profilu sestra Štefana Bazsoa.Začátek konfliktu


23 komentářů na “VIDEO: Podívejte se, jak vlastně začal konflikt na turnaji RFA 14 v Košicích”

 1. Petr bullterier SEDLÁK

  Sivaku na ulicí bez těch tvich opic by si nepřežil, šašků co si myslí, že je neporazitelný naber 80 kilo,nebo váhu Podle svý výšky a výzvy soupeře,ty ubožáků,a ty tví vymluvit, nevíš co je respekt, pořád dokola jak si dřel atd, až budeš bouchat borce v 78 kg,dej vědět ,ty namyšlený magoo

  1. Hele Petr Sedlák ty se jdi schovat a nepis tady sračky on chodí 66kg váhu a vklidu by venku vypínal lidi co mají 80 kilo blazne jeden,první se zamysli než něco napíšeš

  2. Je to přesně tak !! ..je to jenom „sebejistej cigán“ ( omlouvám se za ten pojem, ale v tomhle případě jinej neexistuje ) a očividně si to s ním ten chlapík v oranž triku chtěl vyříkat. Měl cca 90 kilo, takže by z tohodle vyschlýho chcípáka nadělal žrádlo pro zbytek jeho komunity !!

    1. Ne každej je chudej a musí žít na ulici jak ty. Bullterier Uličník 😛 žiješ tady s bělochama tak jaká ulice

    2. vy mršiny v životě ste nic nedokázaly ani nedokážete umíte jen mluvit o.druhych Sivak má respekt a je to nejlepší český sportovec v mma a s videa jde moc dobře vidět že on nic nedelel a ta vyfetovana plešata hlava tam.donej skáče proberte se lidii

     1. však Sivák ani primárně MMA nejede, jak může být nejlepší MMA…? já myslel že jeden z nejlepších MMA v ČR je Procházka, ale asi je to věc názorů

     2. KomentářproHloupé

      Petr Sedlák… pokud člověk nemá zkušenosti s MMA nebo se sebeobranou, tak proti osobě která trénuje bojové sporty léta a je klidně o polovinu lehčí moc šancí nemá. a ty sračky co píšeš o váze.. to ani nevím co říct… asi jsi solidní retard… nepiš když nemáš o daných věcech ani minimální představu.. jo a btw Sivák je mi u prdele jen mi vadi retardované komentáře jako ten tvůj… neodepisuj

     1. Chtela bych se Vaska zastat. Kdyz jsem ho potkala asi s prutelkyni a poprosila o fotku hned se snama dal do reci a fotku si semou udelal a pak pokracoval v ceste ale pak se chtel vyfotit i muj syn ale to uz byl Vasek dal ale kdyz sme na nej houkli tak se usmal a placl si se synem a vyfotil se snim, nekolikrat jsme se mu omlouvali ze otravujem ale on se jen usmal a rekl ze je to v pohode… Takze kdyby byl atogantni a namysleny jak rikaji ostatni tak asi se chova jinak, nechce se mi verit ze by tohle rekl vozickari.

    3. Pingback: "Druhý rok úspěšně za námi," hodnotí RFA promotér Boris Marhanský další sezónu

    4. Chtela bych se Vaska zastat. Kdyz jsem ho potkala asi s prutelkyni a poprosila o fotku hned se snama dal do reci a fotku si semou udelal a pak pokracoval v ceste ale pak se chtel vyfotit i muj syn ale to uz byl Vasek dal ale kdyz sme na nej houkli tak se usmal a placl si se synem a vyfotil se snim, nekolikrat jsme se mu omlouvali ze otravujem ale on se jen usmal a rekl ze je to v pohode… Takze kdyby byl atogantni a namysleny jak rikaji ostatni tak asi se chova jinak, nechce se mi verit ze by tohle rekl vozickari.

    5. Pingback: Výhra znamená titulovou šanci? OKTAGON potvrzuje důležitou bitvu | Shorties

    6. Pingback: Steven Krt reaguje na nečekaný skalp domácí legendy Monstera | MMA Shorties

    7. Pingback: Jednou už to bohužel nevyšlo! Nyní UFC na mega souboji pracuje znovu? | Shorties

    8. Nechápu jak někdo musí mít takovou potřebu plivat kolem sebe kvůli nějakému výmyslu fantazie.
     Myslím si ze žádný rozumný člověk by to, co se stalo, nedal za vinu Vaškovi.
     A jestli je tady někdo kdo za to muže, tak je to urxite ten frajer co vyběhl za Vaškem a měl potřebu cosi hrotit.

    9. Pingback: "Hanba sportu a Sivákovi," píše sestra vozíčkáře, který byl na RFA akci součástí potyčky

    10. Pingback: Přítelkyně slovenského bojovníka, který skončil na vozíku, popisuje konflikt se Sivákem

    11. Jak může vůbec security na akci dopustit, aby šel prostý člověk (vypadá už agresivně na první dobrou) takhle na blízko k zápasníkovi (jedno jestli je tahák karty).
     Nevím co tady brečíte, Vašek neudělal žádnou „prasečinu“ v napadení apodobně, samozřejmě ví jen on co říkal dříve vozíčkařovi nebo ne, třeba chtěli pouze pozornost u zhasnuté „hvězdy“ která napadala venku kde koho.
     Automaticky toho šaška v oranžovém vyhodit, a nepouštět na žádnou akci v bojových sportech.

    12. Miroslav štrobl

     vy mršiny v životě ste nic nedokázaly ani nedokážete umíte jen mluvit o.druhych Sivak má respekt a je to nejlepší český sportovec v mma a s videa jde moc dobře vidět že on nic nedelel a ta vyfetovana plešata hlava tam.donej skáče proberte se lidii

    13. Je tady video a k tomu nadpis, začátek konfliktu.
     A stejně tady píšou negativní komentáře o panu Sivákovi.To jde vydět ,co jsou zač.A nebo ,by měli nosit brýle, možná to video vidí rozmazaně a nevidí přesně co se tam odehrává.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *