VIDEO: Co to má být? Na RFA turnaji málem došlo k hromadné bitce, u které byl i Sivák

Sivák

Organizace RFA měla v sobotu večer na programu poslední turnaj letošní sezony, na kterém se korunoval nový šampion těžké váhy a kde šel do boje i Vašek Sivák. Ten, dle očekávání, nezaváhal a připsal si další výhru. Právě Sivák se však hned u klece dostal ke konfliktu, který málem přerostl v hromadnou rvačku.


VIDEO: Podívejte se, jak vlastně začal konflikt na turnaji RFA 14 v Košicích

Nejlepší kickboxer v historii Slovenska napříč vahami Tomáš Možný se stal šampionem RFA podle pravidel MMA. Ve strhujícím zápase porazil Lajoše Pappa ve 2. kole na TKO poté, co nechal svého soupeře dvakrát přejít do full mount. Možný však tento nepříjemný okamžik přežil a svého soupeře na zemi zcela vyšťavil. Organizace RFA tak má nového šampiona. 

V hlavním  předzápase došlo k velkému překvapení, když Jozef Wittner neudržel krok s Polákem Dziudziou a po dominantním výkonu svého soupeře na zemi s ním prohrál na body. Václav Sivák protáhl svou neporazitelnost a v jednostranném zápase porazil Němce Hoppa na body. V prvním kole byl Němec dokonce počítán, ale nakonec vydržel až do závěrečného gongu. Skvělý výkon předvedl také Matěj Kozubovský, který otočil průběh zápasu a v závěrečných třech minutách ukončil maďarského Csabu Tótha.Na sociálních sítích se však objevilo několik videí, která mapují konflikt, ke kterému došlo hned u klece. Elitní postojář Sivák má stále rukavice na rukou, ale málem se dostává do dalšího boje. Není moc jasné, kdo a proč konflikt vyprovokoval, ale na jednom ze záběrů jde vidět, jak neznámý muž dokonce bere židli a nebo jak je součástí celé vřavy i vozíčkář, kterému musí pomáhat zpět na vozíček.

Situaci se naštěstí podařilo rychle uklidnit, ale podobné výstřelky samozřejmě nevrhají na organizaci ani zúčastněné nejlepší světlo.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *