„Hanba sportu a Sivákovi,“ píše sestra vozíčkáře, který byl na RFA akci součástí potyčky

RFA

Na posledním turnaji organizace RFA byly k vidění zajímavé souboje a korunovace nového šampiona, ale i jedna hodně nepříjemná potyčka, jejíž součástí byl i bývalý slovenský bojovník, o jehož smutném osudu jsme vás nedávno informovali. Doposud nebylo jasné, proč ke konfliktu došlo, do čehož však vnesla nové světlo sestra zmíněného vozíčkáře.


VIDEO: Podívejte se, jak vlastně začal konflikt na turnaji RFA 14 v Košicích

„Hanba slovenskému a českému sportu a zejména Václavu Sivákovi a celému jeho týmu. Václav Sivák a jeho tým. Košická Steel Arena včera večer. Sportovci, kteří se mohou stydět za to, že neberou ohled na invalidu, který se tam jen přišel podívat na sport, který miluje.

Shodili ho z vozíku, protože údajně podle Václava Siváka mu tento muž na vozíku překážel při vstupu do arény. Muž, který po třech měsících v kómatu nemá část lebky a amputované nohy? Překážel? Celé RFA a Oktagon a jeho organizátoři by se měli stydět, že něco takového dovolili. 

A Václav Sivák je ubohý sportovec bez srdce! Před zápasem zesměšňovat člověka na vozíku, že nemá nohy? Ty jsi fakt charakter! Každý den, když můj bratr bojoval o život, o něm noviny psaly články bez jediného souhlasu a bez jakékoliv komunikace s rodinou. Takže teď mohu!

Prosím všechny o sdílení, aby všichni – CELÉ SLOVENSKO a ČESKÁ REPUBLIKA – viděli, jak skvělí jsou naši slovenští a čeští sportovci. Tohle se nedělá. Můj bratr a jeho přítelkyně, kterou jste poplival, si zaslouží omluvu, pane Václave Siváku a od organizátorů, kteří to dovolili,“ sdílela na svém FB profilu sestra Štefana Bazsoa.
28 komentářů na “„Hanba sportu a Sivákovi,“ píše sestra vozíčkáře, který byl na RFA akci součástí potyčky”

 1. Pingback: Íránský Hulk dává nahlédnout do zákulisí, vysvětluje a hází vinu na organizaci RedFace

 2. Stanislav Hořanský

  Tak pokud je to pravdaje,tak je to ubohost a jestli Vašek Sivak se cení za zapas s Růžičkou minimálně za milion,tak by měl ten milion dat jako omluvu tomu vozíčkáři jestli je charakter!!!

   1. Tohle je naprosto nemyslitelné, co se stalo. Okamžitě bych takového „člověka“ vyřadila a už by neměl mít možnost veřejně se prezentovat. Jak hrozné to muselo být pro pána ponížení, když jako bezbranný invalida spadl a museli ho zvedat… Bohužel u Siváka a jeho etnika je takové chování standard. Už by neměl dostat šanci v tomto sportu legálně pokračovat. Toto je neomluvitelné, na to nějaká omluva nestačí…

   1. Konečně to někdo řekl RFA a Sivák není OKTAGON.A Sivák pokud je to vážně pravda si zaslouží doživotní zákaz provozovat bojové když se jdeš bít na fotbal taky dostaneš zákaz a to nejsi veřejně známá osoba.

  1. Hlavně, že RFA je spokojené….jak to prezentoval někej jouda, co to vede na IG.
   Takže nelze očekávat, že by přišla nějaká sebereflexe. Tím myslím od RFA.
   Od toho cigoše to ani neočekávám…vždyť mu před zápasem stáli na místě. Vzhledem k jeho „sociální“ tlupě předpokládám, že kartičku s invalidou už má doma dávno, takže „vo co gou“.
   Ale možná se na něho vozíčkář škaredě podíval a těžce se dotknul jeho osobní integrity

   1. bohužel, někteří nadlidi nemají respekt k normálním lidem. Dočkáme se, Sivák vyjede do zahraničí a když dostane lehce nadprůměrného borce…má po své neporazitelnosti a snad ho to i probere.

   2. Jak uvádíte, je to cigoš a ti se zkrátka chovají uboze. Jakmile jim sláva stoupne do hlavy, tak se to ještě znásobí. Mám s nimi velice špatné zkušenosti, jejich typickým rysem je, že si dovolují na slabší a bezbranné. A to mi nikdo nevymluví.

   1. chce si poslechnout obě strany zatím se k tomu Sivak nevyjádřil proc hned nadávky do cikanu určitě to bylo jinak nevěřím že by byl Sivak bez citu

  2. RFA to je taky organizace neorganizace. O Sivákovi jsem měl lepší mínění, ale pokud je to tak já píší, tak je to stejně ciganskej odpad jako všichni tihle hnědočeši

   1. Já bych si vyslechl vyjádření p.Sivaka proc hned pouzivat rasistické komentáře u vás všichni cikáni jsou špatní hlavně že vy špíny cesky jste bez chyb je to jedna verze poslechnu si druhou stranu potom můžu něco komentovat

    1. A vy nás můžete urážet?! Nás, na kterých parazitujete?! Už je celkem jedno, jestli se Sivák uráčí někde něco povídat, co jsme viděli, konkrétně mně stačí. Pro takové chování neexistuje omluva.

   2. Pingback: Khamzat Chimaev potvrzuje problémy, ale dál naléhá na vedení UFC | Shorties

     1. Jako jo, na druhou stranu je to trošku situace jak když vozíčkář nastoupí do přeplněného autobusu , hodně lidí mu neuhne arogantně, řidič pak prudce zastaví s bohužel u toho vezme sebou i vozíčkáře… určitě má pravdu, že toto je nepřijatelné, na druhou stranu podle zaberu ani Vašek s těmi všemi světly lidmi, nemohl vůbec vidět její bratra… takže nešlo o úmysl adresovaný jejímu bratrovi. určitě organizace by měla dostat pokutu, protože tohle nepatří mezí sportovce, jsou takové hools idiotské chování které fakt ve sportu nemá co dělat…

    1. Pingback: Neporazitelný Mike Perry po skalpu Alvareze ukázal na další UFC hvězdu | Shorties

    2. závist dela hodne ,nemůžete překonat ze cigan je neporazenej ,avy Slováci největší rasisti comu že bejt ,divím se sivakoj ze chodí bojovat na Slovensko

     1. Trochu mimo ten tvůj komentář ne?? Četl jsi ten článek vůbec??? Pokud udělal to co se tam píše tak je to normální dno společnosti a je jedno jakou má barvu…. ale tohle prostě udělá jen odpad a ne normální člověk…. A rozhodně mu tady nikdo nicnezávidí, zatím ani není moc co…. neměl zatím moc soupeře a zatím nenarazil na ty nejlepší.

     1. Přesně. Hlavně, že Slováci jsou rasisti… Všichni jsme podle nich rasisti, ale jak se jim na nás parádně parazituje…

    3. Kouknete na czechfighters, kde je video, co tomu predchazelo, vyvolal to ten oranzovej. Tak at nebreci.
     Sivaka rad nemam, ale tohle je pseudokauza

    4. ubohý jsou lidi co na toto reagují v komentářích je to vytržené z kontextu , nikdo kdo na toto píše koment, tam nebyl a hodnotí jen z ustřiženého videa na tiktoku , nikdo neví co se tam stalo nikdo to neviděl celé… hlavně že to musí komentovat a najednou mění názor , na organizaci a samotného bojovníka..

    5. No tohle mě mrzí,Siváka obdivuju už hodně dlouho,je to vynikající sportovec,ale jak je vidět,takto je všechno co je,pokud chce prorazit ve světě,tak se musí i chovat jako šampion,ne jako arogantní idiot.Skoda,ale mladý,pořád je čas na nápravu.. doufám….
     Jo , mimochodem,je úplně jedno,pod jakou to bylo organizací,tohle byl zkrat Siváka a jedině on nese zodpovědnost…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *