Pereira dává nahlédnout do zákulisí vyjednávání a reaguje na bitvu s Procházkou

Procházka Pereira UFC

Tak už to konečně máme oficiální! Sice se počítalo s tím, že se Jiří Procházka vrátí do akce v polovině prosince, ale nakonec na další zápas dojde už v polovině listopadu. Jiří se totiž představí na turnaji UFC 295 v New Yorku, který se koná 11. listopadu. Soupeřem v hlavním před-zápase večera, protože hlavní tahák patří duelu Jones vs Miocic, se mu postaví bývalý šampion střední váhy Alex Pereira, tedy kamarád a hlavně žák Glovera Teixery, od kterého BJP UFC titul získal. Nabízí se tedy příběh zajímavé pomsty.


Tak to je velká škoda! Karlos Vémola bohužel přišel o mega soupeře

„V New Yorku jsem jako doma, takže se moc těším, až si vezmu to, na co tak tvrdě trénuji. Připravuji se na válku. Hned po souboji s Blachowiczem se začalo mluvit o tom, že dostanu titulovou šanci. Byl jsem nadšený a hned jsme si dali nějaké hrubé datum. Chtěl jsem zápasit co nejdříve a viděl jsem, že Jiří už hlásí, že je připravený, takže jsme požádali, aby se souboj odehrál v říjnu v Abu Dhabí na turnaji UFC 294. 

Bohužel jsme však dostali odpověď, že Jiří ještě není připravený. Podle mě jsme ho trochu zaskočili a to nemyslím nijak špatně. Chtěl jsem zápasit, ale Jiří ještě ne, ale nakonec se povedlo a jdeme na to 11. listopadu. Neuvěřitelně se na to těším.

    

Moc si vážím vší podpory, které se mi dostává. Myslím si, že mě MMA komunita skvěle přijala. Hodně lidí o mně sice pochybovalo, ale ukázal jsem jim, co ve mně je. Mnoho těch, kteří o mně pochybovali a kritizovali mě, mi nyní fandí. Všechny jsem vyvedl z omylu a získal jsem si respekt,“ reagoval Alex Pereira na nově oznámený zápas s Procházkou a dal nahlédnout do zákulisí jednání.

Vedení UFC dokonce souboj Procházka vs Pereira nabízelo už na zářijový turnaj UFC 293 v Austrálii, ale to už by bylo extrémně brzo na oba borce. Nakonec tak dopadl listopad, který je dá se říct ideální pro všechny zúčastněné strany a my se tak můžeme těšit na další mega turnaj a mega souboj.

   

Jiří a jeho reakce na souboj 

„Jsem rád, že se opět mohu postavit této brazilské výzvě, byť v jiném kabátu. To však nic nemění na skutečnosti, že se na tuto výzvu skvěle připravím a půjdu za vítězstvím. Už nejde jen o pás, ale především o výkon a cestu k vítězství. Jdeme pro to. Vítězství!“ reagoval Jiří Procházka na souboj na svém IG profilu a poslal jasný vzkaz, jaký je jeho plán.

Jak už jsme vás informovali, Jiří vyrazil na Island, kde se připravuje společně se zemařským esem Gunnarem Nelsonem, takže je možné, že Procházka bude do své hry chtít více zakomponovat i boj na zemi, což by se v souboji s Poatanem jistě hodilo. Navíc Jiří nedávno přidal do týmu i elitní domácí eso Stacha, takže je v sakra dobrých rukách.

Čeká nás tedy epická bitva, ve které nebude o napínavé momenty nouze. Jiří však údajně udělá vše pro to, aby vyhrál, což mu můžeme snadno věřit, protože už to mnohokrát dokázal. Pereira přitom vyhlíží snazší zápas, než byl ten s Blachowiczem.   

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *