„Máme zelenou!“ hlásí vítězoslavně vedení OKTAGONu o mega plánu

OKTAGON

Organizace OKTAGON MMA na začátku roku potvrdila, že bychom se letos měli dočkat odvety Vémola vs Végh 2, což už však neplatí. Na turnaji na Štvanici, kde Vémola zápasil a hodně se na výhru natrápil, totiž bylo oznámeno, že se už odveta letos nestihne a že jí dostaneme někdy příští rok. Samozřejmě se tedy začalo mluvit o mega akci, která by se mohla odehrát pod otevřeným nebem, čemuž je nyní OKTAGON zase o kousek blíž.


 

Tak to je velká škoda! Karlos Vémola bohužel přišel o mega soupeře

„Tehelné pole, děcka. Co říkáte na tento stadion? Šlo by tady něco udělat? Nějaký ten OKTAGON?“ naznačil Pavol Neruda nedávno, že by OKTAGON příští rok skutečně mohl zvednout laťku tím, že by poprvé zamířil na velký fotbalový stadion.

O tom už v návaznosti na zmíněnou odvetu mluvil i Ondřej Novotný. „Attila potřebuje alespoň 5 nebo 6 měsíců předem vědět termín, takže uvidíme. Je to pro nás otevřená kniha, musíme o tom ještě s oběma mluvit… Záleží, kdo nám dá víc peněz. Ale ne, dělám si legraci. Mluvíme i o jiných možnostech než o Letné a Edenu. Ostrava je určitá možnost, ale zatím v nedohlednu. Možná taky Bratislava?“ usmíval se Novotný na tiskové konferenci po turnaji na Štvanici, protože evidentně tušil, že bude o podobnou akci zájem na více frontách, což se potvrzuje.
   

„Splnil jsem synovi přání a přijal jsem pozvání Ondřeje Novotného na zápasy MMA. Nestal se ze mě nový fanoušek zápasů, ale byl jsem fascinován špičkovou a profesionální prací celého Ondrova týmu. Viděl jsem spoustu výzev pro marketing českého fotbalu. Slovo dalo slovo a rozhodli jsme se dát “Zajíci” v novém hávu šanci. První pozvání do formátu šéfů klubů jsem přijal osobně. Do formátu čtyř největších klubů bude chodit Stanislav Tecl. Jsem si vědom, že je to pro řadu našich fans kontroverzní a i pro mě to nebylo lehké. Ale fotbal je především zábava a chci ho jako nejpopulárnější český sport. PS: A samozřejmě MMA v letní pauze v Edenu,“ vzkázal pak Jaroslav Tvrdík na svém X profilu.

Rázem se tedy začalo mluvit o Edenu. Jak to tedy nakonec je? Ve hře jsou obě možnosti a nyní se bude zvažovat, která je vlastně lepší.
   

„Máme zelenou. Jak termínově, tak přízní obou stadionů, tedy Edenu v Praze a Tehelném poli v Bratislavě,“ potvrdil Pavol Neruda pro Sport.cz, že ve hře jsou obě varianty, o kterých jsme s předstihem informovali.

„Jde o podmínky jednotlivých arén, které si dáme před sebe a podle toho se rozhodneme. Musíme si sami říct, kde to bude lepší udělat z hlediska toho, abychom to dokázali naplnit, a kde je větší potenciál. Pravdou je, že máme dobré důvody pro obě varianty, bude to těžké rozhodování. Každopádně je to tak, že máme z obou stran zelenou. Teď záleží jen na nás.“

Tak či tak bychom se tedy příští rok měli dočkat velké akce na fotbalovém stadionu, což slibuje skvělou podívanou a pro OKTAGON další velký krok na spanilé cestě.
  

Co nás čeká?

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Vémola vs Langer zápas o titul polotěžké váhy

Čepo vs Sami

Siwiec vs Gogoladze

Legierski vs Ryšavý

Szabová vs ?

Pukač vs Kohout

Mazúch vs Cordero

Buchinger vs Dohnal

Palasz vs Boukichou

Lopez vs Adamia

Smolková vs Mytilinaki
 

4.11. Manchester – OKTAGON 48

Finále OKTAGON Výzvy Anglie vs Irsko

Quickenden vs Smith

Austin vs ?

Rock vs Pokorný

Wanliss vs Bahník

Yousaf vs ? 

Carthwright vs Račić

Lohoré vs Surdu

Chadwick vs Úškrt
 

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

Moeil vs Todev o titul těžké váhy

Škvor vs Doussis

Eckerlin vs ?

Dyrschka vs ?

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

Kuzník vs ?

Široký vs ?

Raška vs ?

29.12. Praha – OKTAGON 51 

Veličković vs Michailidis

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *