„Připrav si tepláky, protože do nich půjdeš,“ dostal Mawar Růžička jasné varování

Růžička

Domácí scénu nedávno zasáhla kauza kolem bojovníka Tadeáše Růžičky, o které masivně informovala média napříč spektrem. Uniklo totiž video, na kterém se Mawar hodně nevybíravým způsobem snaží vzbudit muže v bezvědomí, kterému ještě nadává a zesměšňuje ho. Nyní se však ozval rival s tím, že Mawar může mít další problém.

Tomáš Le Sy reaguje na kritiku ze strany OKTAGON promotéra Novotného

´Dávám ti týden na to mi vyplatit 20 tisíc za ty nervy s tebou, jinak tě strašně rozšlapu,´ měl napsat Tadeáš Růžička svému rivalovi z Clash of the Stars. Ten pochopitelně neodpověděl. Takže přišla další zpráva. ´Protože mě sereš dlouho, když to nedáš ty, zaplatí mi někdo jiný, abych tě sundal. Rozmysli si to,´ znělo v další z výhrůžných zpráv, které nám Veselý poskytl a jsou k vidění ve videu. A nezůstalo jenom u slov. Ačkoli sám Růžička Veselého osobně nenapadl, ten tvrdí, že na něj měl poslat partu lidí, která ho měla zbít.

´To bylo po zápase. Honilo mě asi deset lidí po Praze s nožem. Říkali, že je to za Mawara. Nebál jsem se a ani jsem nešel na policii, ale ta si přijela pro mě, protože u toho byli svědci. Nevypovídal jsem nic špatného, s bengama nespolupracuju, ale mají kamerové záznamy. Takže můžu říct jedno. Maware, připrav si tepláky, protože za chvilku do nich půjdeš´,” informoval server Extra.cz.

Na Růžičku se to nyní valí ze všech stran, tak uvidíme, jak se nakonec všechno vyvine.
    

Ohledně videa a s bezvládným mužem došlo k posunu

„K incidentu s bezvládným mužem, kterému sprostě nadává a fackuje ho, se zatím nevyjádřil,“ komentoval novinář Michal Janotka jedno z Mawarových posledních vyjádření, ve kterém mluví o tom, že dlouhé roky motivuje lidi kolem sebe tím, jak maká a dře. „Podle informací Krimi Zpráv se však policistům konečně podařilo neznámého muže najít. Jak to navíc vypadá, Růžička má další problém. Vše prý začalo ve chvíli, kdy se chtěl kolem 2 hodiny ráno se svou přítelkyní najíst,“ doplnil Janotka za CNN Prima News, že už se údajně podařilo najít muže, který má být na videu, což je velký posun, protože nyní bude moct policie zjistit i další stranu příběhu. Otázkou však je, zda se informace dostanou i na veřejnost.

 

Stanice CNN Prima News nicméně informovala i o dalším incidentu, který poslední dny obletěl sociální sítě. Právě Janotka získal zpověď dívky, která celou věc medializovala a která v podstatě zopakovala to, co už zaznělo na jejím profilu. 
   

Dívka popisuje šokující setkání s Tadeášem Růžičkou

Dne 13. srpna jsme byly s Eliškou svědky incidentu s Tadeášem Růžičkou, kdy brutálně vyhrožoval svojí přítelkyni a naváděl ji k tomu, aby Elišku zmlátila (o což se na jeho povely pokoušela) a následně mi dal pěstí.

V brzkých ranních hodinách vešel pár do Burrita Loca. Pozorovala jsem plakající slečnu a kluka, který jí poroučí, ať mu koupí jídlo, že má hlad. Slečna se pokoušela odejít, ale on ji vždy od dveří dotáhl směrem k pultu. Říkal jí, že jí znásilní někoho z rodiny, že ji zmlátí, že je nemožná, že by se za sebe měla stydět.
  

Slečně jsme nabídly pomoc a zeptaly se, jestli je v pořádku. Stále plakala a děkovala nám, ale říkala, že musí zpátky za přítelem. Bála se ho. Následně jsme sledovaly jejich odchod, kdy jí asi o 100 metrů dál vzal za vlasy a hodil s ní po kovové zábraně. Vyšly jsme tedy jejich směrem.

Slečna zabočila do ulice a Tadeáš pokračoval, přičemž jsme na něj křičely a snažily se ho konfrontovat s jeho chováním. Najednou byl strašně milý a říkal nám, že jsme celou situaci špatně pochopily. Nemělo smysl mu dál říkat, že je č*rák, takže jsme se otočily zpátky směrem domů.

Zastavily jsme se opět u Burrita a po chvíli se dva zmínění spolu objevili. Slečna začala do Elišky bít pěstmi a kopat. Vedle ní stál Tadeáš Růžička a dával jí povely typu: ‚Zabij ji.‘ Poté Elišce plivnul do obličeje.
  

Byla to dost vyhrocená situace a detaily mi už mozek vymazal. Já na kluka, kterej svoji sjetou holku instruoval k bitce, mluvila. Už si nepamatuju, co konkrétně řekl, ale by to fakt nechutný, takže jsem mu dala facku, načež jsem vzápětí dostala brutální dělo pěstí,“ informoval server Top-Fight.cz o příběhu Aleny, která se se svým zážitkem podělila na sociálních sítích.

„Jelikož policie se Tadeáše Růžičku snaží vyhmátnout už nějakou dobu (čemuž napomohl incident z minulého měsíce, kdy do bezvědomí zbil náhodného člověka a ještě si to natočil), tak si stejně myslím, že se jim to díky tomuto incidentu nepodaří.
  

Proto jsem se rozhodla celý příběh sepsat. Samozřejmě policie přijela na místo, bohužel oba stihli ujet Boltem, ale už jsme byly i na výslechu a řeší se to.

Jsem z toho stále v šoku, nicméně to chci vyvést alespoň takto do veřejného prostoru. Jelikož se v těchto sportech vůbec nevyznám označím organizace, které mě v souvislosti s ním napadají a budu doufat, že se o jeho aktivitách rozšíří povědomí v této komunitě,“ doplnila pak studentka vyšší odborné herecké školy. Alena do svých stories přidala i fotografii, jak měla po údajném incidentu dopadnout.


Štítky:

18 komentářů na “„Připrav si tepláky, protože do nich půjdeš,“ dostal Mawar Růžička jasné varování”

 1. Pingback: Wow! Organizaci RedFace se podařilo získat světoznámé jméno | MMA Shorties

 2. Pingback: Diego Kotlár potvrzuje další zápas a bizarní výzvu s rivalem | MMA Shorties

 3. Pingback: Zkušený trenér varuje, čím by mohl Vémola Langera porazit už před zápasem | Shorties

 4. Pingback: Ou! Danis se s tím nemaže a pálí do Paula skrze jeho manželku "do větru" | Shorties

 5. Pingback: V Bratislavě bude rachot?! OKTAGON potvrzuje další zajímavou bitvu | Shorties

 6. Pingback: Karlos Benda potvrzuje odvetu s Jardou Kotlárem, ale má to jedno ALE... | Shorties

 7. Pingback: Karlos Benda vysvětluje, co mají společného Tadeáš Růžička a Diego Kotlár %

 8. Pingback: V Bratislavě bude rachot?! OKTAGON potvrzuje další zajímavou bitvu - discordmmawatch.site

 9. Pingback: Karlos Benda potvrzuje odvetu s Jardou Kotlárem, ale má to jedno ALE… - discordmmawatch.site

 10. Pingback: Karlos Benda vysvětluje, co mají společného Tadeáš Růžička a Diego Kotlár - discordmmawatch.site

 11. Pingback: Wow! Organizaci RedFace se podařilo získat světoznámé jméno - discordmmawatch.site

 12. Pingback: Ou! Danis se s tím nemaže a pálí do Paula skrze jeho manželku „do větru“ - discordmmawatch.site

 13. Pingback: Diego Kotlár potvrzuje další zápas a bizarní výzvu s rivalem - discordmmawatch.site

 14. Pingback: Velká PFL loupež?! Americká organizace vyfoukla UFC šampiona dvou divizí

 15. Pingback: Spojení UFC a WWE se blíží! Co to bude znamenat pro obě organizace?

 16. Pingback: Velký návrat? Bývalý titulový vyzyvatel UFC je připraven na comeback

 17. Pingback: "Je to dlužník!" zlobí se borec na Vémolu, se kterým si dohadoval zápas | Shorties

 18. Pingback: Co se to děje?! Objeví se v RedFace jedna z největších hvězd OKTAGONu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *