Tomáš Le Sy reaguje na kritiku ze strany OKTAGON promotéra Novotného

Le Sy OKTAGON
Není to zase až tak dávno, co Tomáš Le Sy působil v organizaci OKTAGON MMA jako bojovník. Před časem se však rozhodl, že se vydá trochu jinou cestou a stal se z něj promotér bizarní organizace Clash of the Stars, která má za sebou už pátou akci. Názory na celý projekt se samozřejmě různí, ale není pochyb o tom, že jde o lukrativní byznys, který nám doslova roste před očima, což si uvědomuje i Ondřej Novotný, který však má k celé věci výhrady.
Trůn je volný! Promotér Novotný oficiálně potvrdil odebrání OKTAGON titulu

„Teď jsem se o tom bavil s Tomášem Le Sym, který přešel přes OKTAGON a nedávno u mě byl na kafe. Mám ho jako kluka rád, ale 90 % těch lidí neznám a ty, co znám, tak považuji za ostudu lidství. Vlastně je mi to nepříjemné, že jsem v době, kdy někdo takový může být vzorem a nebo dostává tu pozornost.

Já jsem to Tomášovi i říkal: ´Ty vole, takoví lidé, se kterými ty tam jsi. Ty jsi přeci bojovník a máš nějakou čest a něčím si prošel. Já chápu, že peníze a show jsou jedna věc a že se byznys musí točit, ale některé ty odpornosti, které se tam dějí? Představ si, že máš děti a že by k nim kvůli tobě měli vzhlížet.´ To jsou opravdu poškozené životy z mého pohledu,“ reagoval Ondřej Novotný v rámci rozhovoru pro Extra na otázku, zda vlastně sleduje Clash of the Stars a co si o organizaci myslí.
 

Není však pochyb o tom, že má podobný projekt úspěch, takže se dá očekávat, že se bude opakovat situace z polské scény. Tam totiž podobné bizarní organizace, jako je například FAME, co do sledovanosti a sociálních sítí, dohánějí konvenční organizace, jako je KSW nebo FEN, a mnohdy je dokonce předčí, protože bizar zkrátka mocně táhne.

Vnímá tedy promotér Clash jako konkurenci? „My nejsme konkurence. I když všechno trochu je a není konkurence. Když se mě budete ptát, zda mi to dělá nějaké vrásky, tak to určitě ne. Pokud to má někdo dělat, tak Tomáš je ten dobrý kluk a přeji mu úspěch. To, že pro mě je to za hranou, je jiná věc.“
Co na to Tomáš Le Sy?

„No, upřímně moc kritiky nevnímám. Nějaké lehké kritické názory od Ondry jsem zaznamenal, ale to možná nebylo ani tak na Clash jako organizaci a nebo směrem ke mně, protože na mě je Ondra milý a chválí mě, máme spolu dobrý vztah, pravidelně se stýkáme, takže vztahově jsme na tom, za mě, velice dobře a věřím, že je to oboustranné.

Clash jako byznys on respektuje a nemá s tím problém. Spíš samozřejmě, což dokážu pochopit, se mu nelíbí obsazení a některé konkrétní osobnosti. Nikdo se však nemůže zavděčit všem na světě a chápu to. Taková kritika mi nevadí, protože není útočná. Nemám s tím problém,“ reagoval Tomáš Le Sy v podcastu Talk Yourself na dotaz, co říká na kritiku ze strany OKTAGONu.

Je evidentní, že mají organizace korektní vztahy a že jistě konzultují termíny svých akcí, protože by bylo zbytečné, kdyby se kryly a zbytečně si tak vzájemně kazily byznys.


7 komentářů na “Tomáš Le Sy reaguje na kritiku ze strany OKTAGON promotéra Novotného”

  1. Pingback: | MMA Shorties

  2. tiež ta športová úroveň borcov neni moc na vysokej úrovni,anyo chovanie nemá nic spoločne zo slušnosťou ale je to show ktoré si na seba zarobí peniaze, chalani v MMA malí šťastie že sa objavili taký promoteri lebo vo svete by veľkú dieru nespravili.tak neni čo vyčítať clash.mam 65 a nerozumiem tomuto svetu, sú celkom iný hrdinovia jak za našej doby ale je to v pohode.

  3. Můj 3letý manžel se se mnou minulý týden rozešel. S nikým jsem nejedla, s nikým nemluvila, hodně jsem plakala, měla jsem takové deprese a stres, že jsem kvůli všemu stresu a depresím skončila v nemocnici. Jednoho dne jsem hledala na internetu tipy na lásku, protože ho hluboce miluji a záleží mi na něm a chci, abychom byli zase spolu jako pár. Našel jsem mocného muže jménem Dr Sunny, který vyřešil tolik vztahových problémů……tak jsem ho kontaktoval a vše mu vysvětlil, pak mi Dr. Sunny řekl, že se mi ozve do 48 hodin poté, co mi pomohl s kouzlem usmíření. Fungovalo to perfektně, jak jsem slíbil, a Alexandra se vrátila a začala mě žádat, abych ho přijal zpět. Jsem teď tak šťastný, že Dr. Sunny splnil, co slíbil. Kontaktujte Dr Sunny, protože je 100% zaručena a účinná. Napište mu na (drsunnydsolution1@gmail.com WhatsApp +2348082943805/

  4. Pingback: Co nás čeká na sobotním turnaji KSW 85? Hned dva titulové duely! - discordmmawatch.site

  5. Pingback: "Připrav si tepláky, protože do nich půjdeš," dostal Mawar Růžička jasné varování %

  6. Pingback: „Připrav si tepláky, protože do nich půjdeš,“ dostal Mawar Růžička jasné varování - discordmmawatch.site

  7. Pingback: "Tohle máte dát do televize," vzkazuje Tadeáš Růžička a chlubí se výkonem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *