Wow! Organizaci RedFace se podařilo získat světoznámé jméno

RedFace

Organizace RedFace, která v září plánuje druhou akci, během své premiéry nabídla cellu řadu rozličných soubojů, ale i hodně netradiční fackovanou. Nešlo však o klasické facky, které neprošly legislativou, ale o plácaní po zadku, které evidentně dostaneme i v září. To však není ani zdaleka všechno. Na blížící se akci se totiž objeví o jedna světoznámá osobnost, kterou následně čeká zápas.

„Připrav si tepláky, protože do nich půjdeš,“ dostal Mawar Růžička jasné varování

„Hulk je na cestě,“ informovala organizace RedFace, což mnozí v první chvíli brali jen jako vtip. Vypadá to však tak, že Íránský Hulk, který před časem plnil přední strany serverů o bojových sportech, opravdu míří do české organizace.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený RED FACE (@redface.cz)

Sama organizace následně v komentářích informovala, že se Hulk na zářijové akci objeví jako host a poté se 18.11., na kdy je naplánovaná další akce, pustí i do boje, což slibuje hodně zajímavou podívanou. Hulk se v minulosti přestřeloval s Fordem, se kterým se měl utkat, ale z duelu nakonec z různých důvodů sešlo. Uvidíme tedy, jak to dopadne nyní v RedFace a kdo bude případně Hulkovým soupeřem, protože je jasné, že musí jít o nějakou zajímavou těžkou váhu. To se jistě brzy dozvíme.
Do charitativního boje jde i Konečný

Není to zase tak dávno, kdy jsme Konečného viděli v bizarním souboji na styl 3 vs 1, kdy ve volném tempu čelil třem soupeřům v podobě jedné ženy a dvou můžu. Podtext souboje byl charitativní, díky čemuž byl komunitou přeci jen v rámci mezí přijat. Nyní se chystá něco podobného, ale v rámci RedFace, „Ahoj, já jsem Lukáš Konečný a rozhodli jsme se na akci RedFace, která se bude konat 9.9., pomoct malému Michalu Novákovi, kterému jsou dva roky a bohužel na tom není zdravotně dobře. Má spoustu komplikací. My na něj chceme vybrat nějakou korunu. 

Já už jsem tedy v boxerském důchodu, ale rozhodl jsem se pomoct tím, že někomu jinému ublížím. Ublížím Kryštofu Novákovi. Dostane těžce do budky. Doufám, že se nám touto akcičkou podaří vybrat něco, co malému Michalovi pomůže. Přispívat můžete již teď na transparentní účet malého Míši a pomoct tak jemu a jeho rodině v nelehké životní situaci. Číslo transparentního účtu: 4873878013/0800.“

Konečný jde nicméně znovu pomáhat skrze bizarní souboj, přičemž bude součástí akce, kde například dojde i na souboj David vs Goliáš.
„Tohle bude šílený. Čeká nás zápas dvou protikladů, na jedné straně bude Leonardo Van Dame vážící 54.6 kg a proti němu se postaví 196.7 kg zápasník s přezdívkou B.I.G.! To je rozdíl 142,1 kg! Tak co myslíte? Bude v tomto zápase rozhodující pouze váha, nebo má Leonardo proti těžkotonážníkovi šanci se svou mrštností?“ informovala organizace RedFace o souboji, jehož pravidla nebyla blíže specifikována. Rozhodně se však jedná o mismatch, který na domácí scéně nemá obdoby. I bizarní organizace totiž většinou dodržují váhové kategorie a když ne, tak tomu přizpůsobí pravidla tak, aby byl duel přeci jen trochu vyrovnaný. Uvidíme tedy, jak tento souboj dopadne.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @_leonardo_vandame

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @_leonardo_vandame
Vedení se hodlá z první akce poučit

„S odstupem pár dní utichly všechny emoce a pomalu se snažíme zhodnotit, co bylo dobře a co bylo špatně. Co vše bychom chtěli do budoucna změnit, a jak přinést fanouškům a divákům více zajímavější podívané.

Rozhodně nechceme veřejně hlásit, jak bylo vše super a růžové, jak by udělaly jiné organizace, ale chceme se postavit čelem ke všem překážkám a nedokonalostem, které první galavečer provázely. Chceme být upřímní k diváků, fanouškům, zápasníkům a hlavně sami k sobě. Zapracovat poznatky z galavečeru a zlepšit co nefungovalo na 100% a posunout kvalitu,“ reagoval promotér Diviš v rozhovoru pro FightLive.cz.
„Jak jsem uvedl, bylo na poslední chvíli mnoho změn, které samozřejmě měli dopad na vnitřní organizaci galy. Navíc se celý tým teprve sehrává a postupně nastavuje nové procesy. Rozhodně na příští akci fanoušci zaznamenají mnoho pozitivních změn k lepšímu.“

Je asi jasné, jaký „souboj“ přilákal nejvíce pozornosti. Však se dostal až k hvězdě UFC Costovi, „Dle očekávání to byl booty slap slečen. To mělo očekávaný ohlas a rozhodně s tím počítáme i do budoucna. Nicméně po klasické sportovní stránce měl obrovský ohlas, Vargas vs Šíma, Rosenberg s Chlupem, tak i Raiter s Novákem. Každopádně velmi zajímavý zápas byl Čavajdová versus Phannarai, kde jsme viděli opravdu box na špičkové úrovni.“


1 komentář na “Wow! Organizaci RedFace se podařilo získat světoznámé jméno”

  1. Pingback: Tipsport reaguje na papír od policie, který „prokazuje“ nevinu Borárose

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *