Karlos Benda potvrzuje odvetu s Jardou Kotlárem, ale má to jedno ALE…

Benda

Organizace Clash of the Stars na svých akcích pravidelně představuje nové tváře, ale zároveň sází na stálice, jako je například Karlos Benda, který už má za sebou celou řadu zápasů. Nejprve byl totiž poměrně vyrovnaným soupeřem Roubíčkovi a poté doslova zničil Jardu Kotlára, který prohru jen těžko vydýchával, takže se od té doby hlásí o odvetu. Tu nyní Benda v podstatě potvrdil, ale má to jedno velké ALE, které se možná nejznámějšímu ochrankáři v České republice nebude líbit.

„Připrav si tepláky, protože do nich půjdeš,“ dostal Mawar Růžička jasné varování

„S Jaroušem odveta dříve nebo později bude, ale v klasické kleci, a ne v té pro křečky, jak on o ní neustále mluví. A to z toho důvodu, že si musí uvědomit, že nebude po jeho.

Klauzule ve smlouvě žádná není. Je to spíše o tom, kdy nám to oběma dobře vyjde. Nemyslím si, že to bude na Clashi sedm v lednu, ale kdo ví. Myslím si, že spíše později,“ nechal se pro topfight slyšet Benda, který o soupeře rozhodně nemá nouzi. Naopak se mu po každém zápase ozve zástup zájemců, ze kterých může svalovec vybírat.

Sám má přitom v hlavě jedno jméno, které však nedopadne, „Jediný, kdo mě teď napadá, je Mawar, ale jen protože mě vyzval a vlastně k tomu zápasu už mělo dojít. Všichni víme, proč k tomu nakonec nedošlo. Ale to je asi jediné jméno. A opět by ten zápas snad mohl být vyrovnaný právě díky váhové převaze.“

Bendu bychom každopádně měli vidět na další Clash akci, ale zatím není jasné, proti komu a podle jakých pravidel, „Zápas na Clash of the Stars 6 bude opravdu jiný než mé předchozí zápasy, ale nemohu zatím ani naznačit, protože kdybych naznačil, tak by všem bylo jasné, o co jde.“
    

A co odveta s Diegem?

Diego Kotlár, největší špína, kterou jsem kdy v životě potkal, a myslím, že ho už nikdy nikdo nepřekoná. Že chce odvetu, nebo něco takového, je mi úplně jedno. V zápase nepředvedl vůbec nic, ani se mě nedotkl, a teď si mele, že byl vlastně rovnocenný soupeř. No, je to prostě hrozný idiot. Pokud by měla být odveta, tak si řeknu neskutečnou raketu peněz a snad budu chtít, aby tam nebyl rozhodčí, abych ho… Nevím co… (smích).

To, že se pohádal s trenérem a téměř se všemi ostatními, je mi aktuálně už také jedno. Toho člověka jsem si všude zablokoval a jde úplně mimo mě,“ nechal se slyšet Benda, že by souboj s Diegem vzal, ale musel by za něj dostat sakra zajímavě zaplaceno. 

S ohledem na vývoj prvního duelu by však o odvetu mezi fanoušky asi ani nebyl zájem, takže vedení nemá motivaci o ní nějak extra usilovat.

Zdroj: topfight


3 komentáře na “Karlos Benda potvrzuje odvetu s Jardou Kotlárem, ale má to jedno ALE…”

  1. Pingback: Vyzvi Meraba, ty posero! Zápasníci reagují na O´Malleyho velké vítězství

  2. Pingback: Jsem zku*veně dobrý! O´Malley reaguje na triumf nad Sterlingem | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *