Co se to děje?! Objeví se v RedFace jedna z největších hvězd OKTAGONu?

RedFace OKTAGON

Organizace RedFace, která v září plánuje druhou akci, během své premiéry nabídla celou řadu rozličných soubojů, ale i hodně netradiční fackovanou. Nešlo však o klasické facky, které neprošly legislativou, ale o plácaní po zadku, které evidentně dostaneme i v září. To však není ani zdaleka všechno. Poté, co se povedlo domluvit spolupráci s Íránským Hulkem, je prý nyní na stole další velké jméno, které bylo donedávna jednou z největších hvězd OKTAGONu.

„Připrav si tepláky, protože do nich půjdeš,“ dostal Mawar Růžička jasné varování

„Co se týče Gábora Borárose, tak ten oslovil nás, protože viděl, že se Dan Vinni zranil a že tedy Patrik Jevický nemá soupeře,“ prozradil promotér organizace RedFace pro MMA Shorties na dotaz, jak reálné je, že by se Gábor v organizaci RedFace objevil? Na IG profilu RedFace se totiž objevilo hlasování, zda by měli fanoušci o podobné jméno zájem. „Dan Vinni má za sebou lehkou operaci kolene, takže 9.9. nemůže nastoupit a bude až 18.11. na dalším galavečeru RedFace 3. 

Co se týče rozhodnutí, tak jsme si dali nějaký čas na rozmyšlenou. Chceme vidět, jak se k tomu vyjádří naši sledující. V tuto chvíli hlasovalo asi 4 tisíce lidí. Lidé se mohou podívat sami, ale zatím je to vyrovnané. Faktorů při rozhodování bude asi více. Nechme se tedy překvapit.“

Gábor minulý týden potvrdil, že se chystá do akce na konci září na turnaji organizace, kterou sám založil, ale evidentně má zájem o další souboj. Je však otázkou, jak by se k věci postavil OKTAGON, se kterým má vítěz první řady reality show OKTAGON Výzva nejspíš stále smlouvu.
Vedení se hodlá z první akce poučit

„S odstupem pár dní utichly všechny emoce a pomalu se snažíme zhodnotit, co bylo dobře a co bylo špatně. Co vše bychom chtěli do budoucna změnit, a jak přinést fanouškům a divákům více zajímavější podívané.

Rozhodně nechceme veřejně hlásit, jak bylo vše super a růžové, jak by udělaly jiné organizace, ale chceme se postavit čelem ke všem překážkám a nedokonalostem, které první galavečer provázely. Chceme být upřímní k diváků, fanouškům, zápasníkům a hlavně sami k sobě. Zapracovat poznatky z galavečeru a zlepšit co nefungovalo na 100% a posunout kvalitu,“ reagoval promotér Diviš v rozhovoru pro FightLive.cz.
„Jak jsem uvedl, bylo na poslední chvíli mnoho změn, které samozřejmě měli dopad na vnitřní organizaci galy. Navíc se celý tým teprve sehrává a postupně nastavuje nové procesy. Rozhodně na příští akci fanoušci zaznamenají mnoho pozitivních změn k lepšímu.“

Je asi jasné, jaký „souboj“ přilákal nejvíce pozornosti. Však se dostal až k hvězdě UFC Costovi, „Dle očekávání to byl booty slap slečen. To mělo očekávaný ohlas a rozhodně s tím počítáme i do budoucna. Nicméně po klasické sportovní stránce měl obrovský ohlas, Vargas vs Šíma, Rosenberg s Chlupem, tak i Raiter s Novákem. Každopádně velmi zajímavý zápas byl Čavajdová versus Phannarai, kde jsme viděli opravdu box na špičkové úrovni.“

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *