Není čas ztrácet čas! Karlos Vémola znovu potvrdil svou pověst

Vémola

Karlos Vémola se v poslední době poměrně odmlčel, což značí jediné – pilně se připravuje na svou první titulovou obhajobu v rámci polo-těžké váhy. Už příští měsíc ho totiž v Bratislavě čeká souboj se slovenským obrem Pavolem Langerem, kterého v návaznosti na bitvy s Kinclem a Alsinou mnozí dokonce favorizují. Vémola tak nic nenechává na náhodě a naopak tvrdě dře a neztrácí čas.

„Tohle byla poslední kapka!“ zlobí se jindy ledově klidný Alex Pereira

Vémola totiž před časem vyrazil do Thajska, do kterého zamířil přes Dubaj, kde měl možnost trénovat s Vlkem Chimaevem. „Tak jsem myslel, že si před kempem v Thajsku trochu odpočinu. S těmahle frajerama je to však bez šance… Ale co tě nezabije, to tě posílí! Oss,“ pochlubil se Karlos Vémola fotkou z Team Nogueira Dubai, kde stojí hned vedle UFC hvězdy Khamzata Chimaeva, který je pověstný svou smrtící hrou na zemi. Na místě je navíc i dvojnásobný světový šampion v plážovém wrestlingu a dvojnásobný šampion v no-gi BJJ Rahmani, který Vémolu také jistě hodně prožene na zemi.

V Thajsku se pak díky tamnímu náročnému podnebí připravoval hlavně fyzicky, ale samozřejmě nezapomínal ani na radosti. Měl totiž s sebou rodinu, takže došlo například na krmení aligátorů a nebo jízdu na slonovi, kterého si Terminátor vysnil do své už tak rozsáhlé zoo, ale zatím na něj s ohledem na rozměry nedošlo. To se však může ještě změnit.
   

Právě za svou zvěří Vémola po návratu zamířil jako první, ale poté se odebral zpět na trénink, kde piloval svůj boj na zemi. „Dnes návrat z Thajska. Z letiště rovnou domů, nakrmit zvířata, sbalit tašku a rovnou na trénink do Jungle BJJ na sparringy, protože je to nejlepší BJJ gym v Čechách. Oss.“

Vémola tak znovu potvrdil svou pověst velkého workoholika, který zvládne i několik tréninků denně a pauzu si dá v týdnu tak na jeden den, protože je samozřejmě třeba regenerovat. Uvidíme tedy, jak následně formu zúročí v souboji s Langerem, který v poslední době prožívá skvělé období, kdy nejprve porazil Xaviera a poté i Poppecka a stal se tak novým prozatímním šampionem divize.
    

Co nás čeká dál?

16.9. Frankfurt – OKTAGON 46

Dalisda vs Austin – zápas o titul slámové váhy

Kozma vs Veličković 2

Glismann vs Michailidis

Grabinski vs Apollo

Engizek vs Juarez

Fodor vs Šikič 

Ilbay vs Novák

Brajshori vs Odunjo

Jungwirth vs Palaiologos

Samsonidse vs Hantea

 
7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Vémola vs Langer zápas o titul polotěžké váhy

Čepo vs ?

Xavier vs ?

Siwiec vs Gogoladze

Legierski vs Ryšavý

Szabová vs ?

Pukač vs Kohout

Mazúch vs Cordero

Buchinger vs Dohnal

Palasz vs Boukichou
 

4.11. Manchester – OKTAGON 48

Finále OKTAGON Výzvy Anglie vs Irsko

Quickenden vs Smith

Austin vs Andryszak

Rock vs Pokorný

Wanliss vs Bahník

Lewis vs Stolze

Yousaf vs ? 

Carthwright vs ?
 

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

Moeil vs Todev o titul těžké váhy

Škvor vs Doussis

Eckerlin vs ?

Dyrschka vs ?

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

Kuzník vs ?

Široký vs ?

Raška vs ?

?.12. Praha – OKTAGON 51  


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *