Soupeři i jeho manželce sliboval potěšení, ale nakonec šel tvrdě k zemi a inkasoval KO

UFC KO Pedro Tafa

Hlavní kartu proběhnuvšího turnaje UFC 293 otevíral souboj domácího Tysona Pedra, proti kterému se postavil šikovným Švéd Anton Turkajl. Ten do souboje vstupoval se dvěma prohrami v řadě, takže samozřejmě toužil po výhře, na kterou si hodně věřil. Dokonce až tak moc, že se navezl do manželky soupeře, což se mu však nakonec vůbec nevyplatilo.
 

Mohl být další! Vlasto Čepo vysvětluje, proč odmítl nabídku od UFC

Vše začalo na tiskové konferenci, kde se Švéd do soupeře navezl. „V zápase potěším jeho a po zápase jeho manželku. Ochutná mě a líbit se mu to nebude,“ usmíval se Turkajl, který má přezdívku Pleasure Man, tedy ve volném překladu něco jako „Potěšitel“. 

„Co mám na tohle jako říct?“ kroutil Pedro rameny. „Můžu slíbit jedno, rozhodně ho nebudu ochutnávat,“ smál se domácí Tyson, který se po prohře s Bukauskasem rovněž toužil vrátit na vítěznou vlnu, což se mu také podařilo a rovnou v první polovině prvního kola.

Pedro totiž v jedné z přestřelek trefil přesnou zadní, kterou soupeřem otřásl, a o chvíli později přidal další bombu, která Švéda poslala k zemi. Tam ještě přišlo jedno poslední nelítostné kladivo a byl konec.
    

Pedro si tak připsal pátou výhru via KO/TKO a celkem desátou výhru a vylepšil tak svou bilanci na 10:4 s tím, že z posledních 4 zápasů dokázal vyhrát 3 a všechny před limitem.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by FULL SEND MMA (@fullsend_mma)

Když už jsme u KO, tak je rozhodně třeba zmínit i další zápas Tafa vs Lane, který rovněž skončil před limitem. Tafa totiž navázal na svého bratra, který řídil v Singapuru, a rovněž doručil ukončení hned v prvním kole zápasu a připsal si tak třetí výhru v řadě.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by FULL SEND MMA (@fullsend_mma)

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *