Procházka tipuje duel Adesanya vs Strickland a zmiňuje oznámení vlastní bitvy

Procházka

Už dnes nás čeká turnaj UFC 293, jehož hlavním zápasem je titulová bitva Adesanya vs Strickland. Asi není nutné zmiňovat, kdo je jasným favoritem, ale na druhou stranu víme, jak nevyzpytatelné MMA je, takže Seana rozhodně není radno podceňovat. I přesto se však očekává, že Izzy znovu obhájí a ukáže na dalšího soupeře. Jak to vidí BJP?

Není čas ztrácet čas! Karlos Vémola znovu potvrdil svou pověst

„Víkendový zápas Adesanya vs Strickland? No, tady si myslím, že jsou karty jasně rozdané, protože se stylem Stricklanda to na Adesanyu určitě není ten správný recept. Jsem hodně zvědavý na to, jak se s tímhle popere. Ale jak vždy říkám, je to MMA a nechť zvítězí ten lepší,“ vzkázal Jiří Procházka přes svého partnera Fortunu, že má za to, že Adesanya obhájí, ale že to samozřejmě nemusí být tak jisté, jak se na první pohled zdá. V MMA, obzvlášť v poslední době, jsme totiž viděli celou řadu překvapení a šokujících momentů. Však jeden má na svědomí sám BJP, který v poslední minutě zápasu fantasticky uškrtil Teixeiru.

Právě s jeho žákem Pereirou by se měl Jiří na konci roku utkat, ale stále ještě nebylo oznámeno datum, což se prý blíží, „Já doufám a věřím, že můj zápas se co nevidět oznámí a jdeme pro to.“

Obecně se spekuluje o tom, že by mělo jít o turnaj UFC 296, který se koná v polovině prosince v Las Vegas, ale na oficiální potvrzení si ještě budeme muset počkat. Před pár dny byl spuštěn prodej na listopadový turnaj UFC 295: Jones vs Miocic, takže o akci UFC 296 by mělo být skutečně brzy jasno, protože je třeba začít turnaj promovat a k tomu je třeba oznámit hlavní zápas.
 

Ideální by bylo, kdyby se Jiří potkal na jedné akci s Conorem

„Pokud se budeme bavit o tom, že bychom měli nastoupit v prosinci v Las Vegas a měl by s námi na kartě být i McGregor, tak je jasné, že McGregor dostane větší prostor. Je to zatím všechno ale jen hypotetické. Nám každopádně nejde o to, abychom měli main event a zastínili McGregora. Jde hlavně o to, abychom získali titul zpět a opět ho přivezli do České republiky. Naopak si myslím, že McGregor by mohl přitáhnout ještě větší pozornost a fight card by byla opravdu našlapaná,“ rozpovídal se Karaivanov pro TN.cz.

Pokud by taková situace nastala, tak by to bylo pro Jiřího jen dobře, protože Conor by ke kartě přitáhl obrovské množství pozornosti. Navíc by měl BJP možnost si díky tomu i zajímavě přivydělat, „Ve smlouvě máme jasně dané finance za titulový zápas a za případnou obhajobu. Finančně by nás to určitě nepoškodilo. Roli ještě hraje pay-per-view. Pokud by tam opravdu McGregor byl, tak by se to výrazně zvedlo, a co se týče financí, tak by to Jirkovi mohlo naopak pomoct,“ pokračoval Karaivanov.

Jiří by měl totiž z PPV určitý podíl a je jisté, že pokud by byl na kartě Conor, který by se vracel po dlouhé době, tak by prodeje trhaly rekordy posledních měsíců a možná i let. Uvidíme tedy, jak se situace vyvine, ale brzy by už mělo být jasno.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *