Nečekaný konec? Veronika Zajícová za zvláštních okolností vypadla z Miss

Zajícová

Veronika Zajícová se měla původně představit na turnaji RFA 13, který se koná už 9.9. v Povážské Bystřici. Mladá bojovnice však před časem oznámila, že dala přednost soutěži krásy, kde se probojovala do finálové dvanáctky, takže měla mít šanci zabojovat o celkové prvenství. Nakonec je však všechno jinak.

Danis našel další bahno na Loganovu chtivou snoubenku! Paul naštvaně reaguje

„Ahojte všichni, jak už asi víte, tak soutěžím v Miss České republiky a podařilo se mi probojovat do finálové dvanáctky. To je sice dobrá zpráva, ale ta špatná je ta, že jsem kvůli tomu musela zrušit můj zápas, který jsem měla mít teď 9. září na RFA. Zrušit jsem ho musela kvůli tomu, protože nemám vůbec čas trénovat, jelikož máme pořád nějaké soustředění a také kvůli tomu, že nemůžu riskovat, že by se mi něco stalo, že bych měla něco zlomeného, nebo bych měla nějaké monokly.

Finále Miss České republiky máme teď na konci září nebo na začátku října a organizátoři by ze mě nebyli nadšení, kdybych tam přišla nějaká dotlučen,“ řekla před časem Zajícová. „Ale po finále už budu zase jen trénovat a už teď mám v RFA domluvený zápas na listopad. Takže se máte určitě na co těšit. Jak už v RFA v kleci, tak i v Miss České republiky,“ dodala. Na finále však nakonec nedojde…
„Opravdu nevím, to byste se musel zeptat pana ředitele, respektive jeho paní. Na všechny přehlídky chodila spolu s námi a prostě se rozhodla, že ten finálový výběr ještě o čtyři holky zúží. Nikdo to nečekal, ale je to tak,“ vysvětlila Zajícová pro Kaocko.cz, že se nakonec finálová dvanáctka proměnila na finálovou osmičku, do které se už neprobojovala.

„Připadá mi to prostě celé špatně. Už jen kvůli tomu, že běží hlasování pro Miss Sympatie, kam mi moji známí a kamarádi poslali spoustu hlasů. Nakonec se zdá, že úplně zbytečně. To mě na tom mrzí ze všeho nejvíc.
 

Nikdo to nechápal, ani většina porotců ne. Prý se paní ředitelka rozhodla na základě dojmu, jak se na Miss hodíme celkově, jak jsme se v různých věcech zlepšovaly. Je pravda, že třeba s chozením na jehlách jsem měla zprvu problémy, ale doma jsem to trénovala a dost jsem se v tom dost zlepšila. Určitě jsem nechodila ze všech nejhůř, ani jsem nebyla ze všech holek nejmenší.

Netuším, proč si paní ředitelka vybrala zrovna mě, proč vůbec došlo k dalšímu zužování. Jestli v tom hrála roli závist, nevím. Na přehlídkách se chtěl totiž se mnou každý fotit, z kombinace Miss a MMA se zdáli být všichni nadšení. Nakonec to ale celé dopadlo prostě zvláštně. Přitom i někteří porotci mi začali pak psát, že jsem byla jejich favoritka, že tohle rozhodnutí nechápou.“

Zajícovou čekají další modelingové povinnosti, ale stejně tak nejspíš naskočí do další přípravy, aby se mohla ukázat na některé z dalších RFA akcí, kterých nás do konce roku čeká hned několik.