Ten se s nimi nepáral! White se opřel do kamarádů Sterlinga a Dvalishviliho

White Sterling Dvalishvili

Na vrcholu bantamové váhy organizace UFC byla hodně dlouho hodně zvláštní situace. Divize totiž měla šampiona Sterlinga a jasného vyzyvatele Dvalishviliho, který nasbíral hodně působivou sérii výher. Rozhodně by tedy dávalo smysl uspořádat bitvu Sterling vs Dvalishvili. Háček je však v tom, že jsou oba borci velcí kamarádi, takže spolu odmítali jít, díky čemuž se ke slovu dostal Sean O´Malley, který šokoval svět, když Sterlinga ukončil a stal se novým šampionem. Aljamain a Merab se tak nyní dohadují, kdo vlastně šampiona vyzve, na což má Dana White jasný a hodně ostrý názor.

Nečekaný konec? Veronika Zajícová za zvláštních okolností vypadla z Miss

„Všichni dobře vědí, jaký mám na tuhle sračku názor. No, nenávidím to. Nenávidím to. Proč se vůbec snažit o prosazení se v MMA, kdy máš takhle nastavenou hlavu a když takhle přemýšlíš? Mluví o tom, že nechtějí titulový duel, že jsou kamarádi a tak dále. Co to jako je? Však mohou být kamarádi. V tomhle byznyse vznikají velká přátelství, protože tu najdete spoustu skvělých lidí.

UFC však není o přátelstvích, ale o boji a o snaze najít toho nejlepšího na světě. Pokud sám nechceš zjistit, kdo je nejlepší na světě, tak pro tebe není UFC to správné místo. Měl bys asi jít někam jinam. Je tady spousta míst, kde můžeš zápasit a kde mají u prdele, co děláš. U nás to však takhle nefunguje,“ nebral si Dana White servítky.
Pokud se na věc podíváme z více úhlů, tak se dají pochopit oba přístupy, ale jasné je to, že poslední slovo má stejně White a UFC, takže na jeho názoru přeci jen záleží více. S ohledem na to, jak Sterling a Dvalishvili špekulují, se klidně může stát, že šanci nedostane ani jeden a místo nich půjde do boje Vera, který si s O´Malleym střihne odvetu, což by byl pro organizaci mnohem atraktivnější zápas, protože už je kolem duelu jasně vybudovaný příběh.

Sterling a Dvalishvili si budou muset sednout a domluvit se, jak k věci přistoupí, protože je evidentní, že jim Dana nevyjde vstříc a naopak jim s radostí ukáže, kdo je tu šéf, pokud budou situaci komplikovat a zamotávat.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *