Danis našel další bahno na Loganovu chtivou snoubenku! Paul naštvaně reaguje

Danis

Logan Paul se 14. října v anglickém Manchesteru vrátí do boxerského ringu, kde se utká s MMA zápasníkem a specialistou na brazilské jiu-jitsu Dillonem Danisem, který v komunitě kolem bojových sportů proslul jako kamarád Conora McGregora, ale také jako velký troll a ostuda scény. V souvislosti s blížícím se soubojem se však možná přeci jen trefil do černého a zasáhl citlivé místo, když upozornil na to, že byla Paulova snoubenka tak trochu do větru. Nyní dokonce našel hodně zvláštní video, ve kterém Agdal popisuje svůj vážný problém.

Bojovník vytroubil do světa velké OKTAGON plány? Promotér Novotný reaguje

„Měli bychom Ninu pochválit na to, že Jamieho Foxxe inspirovala k jednomu z největších hitů všech dob – Zlatokopka,“ pálí například Dillon Danis a upozorňuje tak na to, že Paulova snoubenka Nina Agdal v minulosti randila s celou řadou známých mužů a celebrit. Příkladem může být Adam Levine z kapely Maroon 5 a nebo dokonce oscarový herec Leonardo DiCaprio.
 

Danis v pátrání v minulosti pokračoval a našel další klenot

Příspěvek asi není třeba doslovně překládat, ale Agdal se zkrátka svěřuje, že už dlouho neměla sex a že by dala cokoliv za „pořádnou klobásu“.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílel uživatel @dillondanis
  

Co na podobné útoky říká Logan Paul? Myslím si, že zašel příliš daleko,“ řekl Paul pro Misfits Boxing. „Neovlivní mě to, ne, protože když jsem zápas podepisoval, věděl jsem, že Dillon je hajzl. Nemyslel jsem si však, že to dotáhne tak daleko, jak to udělal. Ale víte, činy mají své následky. Myslím, že dostane, co si zaslouží.

Já a moje holka se nemusíme obhajovat ani se snažit světu dokazovat naši lásku. Třeba moje snoubenka je kurevský anděl. Danis překrucuje vyprávění o jejích vztazích s dlouholetými příteli. Je to dobrý troll na Twitteru. Ale zase za to zaplatí.

Nebojuju s emocemi. Upřímně řečeno, Dillon Danis je mi ukradený. Je to prostě člověk, který je přede mnou pro tenhle zápas a dělá dobrou práci, když ho buduje.“


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *