Předběhl i McGregora a teď ho v OKTAGONU čeká další zápas

OKTAGON

Turnaj OKTAGON 42 nabídl hned celou řadu hodně zajímavých premiér, ale ne každá úplně doručila. Hodně pozornosti se totiž například upínalo k Rockovi, který však v remízovém souboji zůstal hodně za očekáváním a více než o výkonu se mluvilo o jeho plamenné výměně se šampionem Keitou. Očekávání však naopak jasně naplnil šikovný Samsonidse, který se přitom vracel do boje po hodně děsivém zranění, o kterém ví své i legendární Conor McGregor, kterého Niko předběhl. Nyní má před sebou talentovaný borec další duel.

Nečekaný konec? Veronika Zajícová za zvláštních okolností vypadla z Miss

„Jak jsem mířil do klece, jen jsem se usmíval. Ptal jsem se sám sebe, jestli se to opravdu děje. Jako bych tomu nevěřil,“ popisoval Samsonidse po souboji pro iDNES.cz, jak prožíval velký návrat.

Samsonidze přitom v roce 2021 společně se svou přítelkyní sledoval souboj Weidman vs Hall, který skončil hned po pár vteřinách ošklivou zlomeninou. „Partnerku zděsilo, že je to úplně příšerné. Vysvětloval jsem jí, že se to děje jen výjimečně,“ uklidňoval Niko, ale v podstatě za měsíc musel řešit stejné zranění, „V tu chvíli jsem bolest ani necítil, jen obrovský smutek.“

Samozřejmě následovaly hodně náročné dny, týdny a měsíce, „Snažil jsem se zůstat pozitivní, ale když vám doktoři říkají, že se to nehojí dobře, že to asi bude chtít další operaci, docela vás to zarazí. Prožil jsem si těžké chvíle.“ Až minulý rok v listopadu se konečně plně vrhnul do přípravy na další zápas, „Není to tak dávno, co jsem začal. Jasně, i před tím jsem trénoval, sedíte na židli, boxujete… Ale to se absolutně nedá srovnávat… Ani Weidman, ani McGregor do klece od té doby nevkročili, já se už zvládl vrátit.“
 

Nyní má před sebou další zápas. Po 2 leté pauze způsobené zraněním se One Love“ vrátil do klece na turnaji OKTAGON 42, kde debutoval v rámci OKTAGONu. Po třech kolech tehdy jasně vyhrál nad Paulusem na body. Všechna jeho ostatní vítězství přišla před limitem: 5 submisí a 3 KO. Vrátí se černý pás v BJJ na dlouhou vítěznou šňůru?

Moldavský „BadBoy“ Hantea je teprve 23 letý mladík. V roce 2019 debutoval mezi profesionály a v balkánském žebříčku mu patří už 14. místo. Pět zápasů dokázal ukončit v prvním kole a aktuálně se nachází na vítězné vlně dvou triumfů. Do OKTAGONu přichází, aby navázal tam, kde skončil,“ potvrdila organizace OKTAGON MMA duel Samsonidse vs Hantea, který uvidíme už v září na turnaji OKTAGON 46 ve Frankfurtu.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *