Mohl být další! Vlasto Čepo vysvětluje, proč odmítl nabídku od UFC

Čepo
Slovensko má zatím v lize mistrů dva zástupce, kterými jsou Lajoš Klein a Martin Buday, kteří si nedávno připsali dvě důležité výhry. Samozřejmě se však spekuluje o tom, kdo se stane třetím Slovákem v UFC. Blízko tomu měl evidentně Vlasto Čepo, který však vysvětlil, proč vlastně nabídku od ligy mistrů odmítl.
Na tiskovce byl pouhou minutu! Adesanya hodně stručně reaguje na překvapivou prohru

„Ve světové žebříčku jsem už v rámci své váhy přeskočil některé UFC bojovníky. Pár vět jsme prohodili i s Alim Abdelazizem, ale rozhodně nikam nespěchám. Pokud neporazím všechny, které tu přede mě postaví, tak tam nemám co dělat. Až přijde správný moment, tak se tam dostanu. Mám za sebou ten nejlepší možný tým i manažera. Chtějí pro mě to nejlepší, ale je třeba jít krok po kroku,“ reagoval Vlasto Čepo nedávno na svém IG profilu na dotaz, zda by ho lákalo UFC.

Tou dobou nejspíš netušil, jak blízko nabídka do UFC opravdu je. Tedy do Contenderu, který už je jen krok do ligy mistrů. Pán chaosu však má nyní jasně stanovené priority, ze kterých aktuálně nehodlá slevit a s ohledem na okolnosti se není čemu divit.
 

„Nějaký titul mě teď stejně nezajímá, soustředím se jen na svůj další zápas. Jsem šťastný, že ho budu mít, čas strávený v kleci je pro mě ten nejlepší možný. Jen tak se totiž mohu posouvat dál. Zlepšovat se na své cestě, která bude ještě hodně dlouhá. Vždyť je mi teprve 28 let a v MMA mám snad stále vše před sebou. Než se někam hnát je tak pro mě lepší dělat krok za krokem, i proto jsem teď odmítl nabídku z UFC. Chtěli mě jako short notice do Contenderu Series, ale musel bych kvůli tomu zrušit duel v Bratislavě, překopat plány svoje i Oktagonu. Navíc to bylo fakt narychlo. Řekl jsem tedy, že teď ne,“ vysvětlil Čepo pro Kaocko.cz.

Je však evidentní, že má UFC Čepa v hledáčku, takže pokud dokáže získat další výhry, tak by mohl klidně dostat nabídku rovnou do ligy mistrů, aniž by musel procházet Contenderem. Uvidíme však, jak se všechno vyvine.